Перелік документів для процедури проходження сертифікації послуг у соціально – побутовій сфері: http://csm.kiev.ua – розділ «Сертифікація послуг»

Кожен хотів би, щоб у готелі його обслуговували як удома, а вдома - як у готелі

Про сертифікацію послуг у соціально – побутовій сфері говоримо з Тамарою Стахмич, начальником відділу підтвердження відповідності ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»

1n

2«Подорожуючи, люди прагнуть нових відчуттів, кольорових емоцій, затишку та найзручніших побутових умов. Розуміння комфорту в 21ст. уже давно вийшло за рамки класичного «місце для відпочинку». Сучасний ритм життя та процес всесвітньої економічної, політичної та культурної інтеграції довів необхідність високих стандартів до проживання в готелях», - акцентує Тамара Стахмич

- Пані Тамаро, поясніть необхідність та важливість проходження добровільної процедури сертифікації послуг у соціально – побутовій сфері.

2nУ результаті проходження цієї процедури замовник отримує письмову гарантію, що послуги, котрі надаються, відповідають певному стандарту. Сертифікат відповідності свідчить про те, що здоров’ю споживача, його майну та навколишньому середовищу нічого не загрожує. У такий спосіб забезпечується комфорт для найвибагливішого споживача.

Водночас для власників готелів – це імідж, конкурентоспроможність на ринку та своєрідна заява для споживачів про найвищий рівень сервісу…

hyatt 1n

До того ж перелік переваг досить довгий. Окремо виділимо основне - підвищення туристичного потоку, виправдане підтвердження очікуваної якості та ціни на послуги, що надаються готелями. Щонайголовніше – сертифіковані послуги викликають у споживача більше довіри до готелю. 

- Чому замовник має вибрати саме ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» серед великої кількості приватних органів, що проводять таку ж процедуру сертифікації?

На думку сера Річарда Бренсона (Richard Branson) англійського підприємця, засновника корпорації Virgin Group, що містить у своєму складі  понад 400 компаній різного профілю - «Прагнути стати найбільшим брендом - безглуздо. Важливо стати найшанованішим брендом». Поза будь-яким сумнівом ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» - підприємство з багаторічною історією та надійною репутацією, що має відповідний рівень акредитації і має право здійснювати таку сертифікацію послуг. Уповноважені Мінекономрозвитку України та акредитовані Національним агентством з акредитації України (атестат про акредитацію №10023 від 17.12.2017р.) на проведення робіт з оцінки відповідності продукції, робіт, послуг.

Вагомим у співпраці з підприємством є гнучка цінова політика, привітний персонал і максимальна оперативність роботи. Фахівці ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» у найкоротший строк підготують перелік документів, необхідних для оформлення робіт. Якість та швидкість – це складові нашого успіху.

Нашими клієнтами вже довгий час є готелі люкс – класу у різних регіонах України, зокрема,

м. Київ
hyatt intercontinental radisson fairmont
president  premier  park inn  encore
Закарпаття
radisson    "Зірка Буковелю"  
м. Львів
 dnister
м. Харків
 chichikov
м. Одеса
 "Prominada"
 м. Кам'янець-Подільський
"Kleopatra"

 

Нам довіряють свою репутацію та статус, а ми, так само, постійно доводимо, першість серед органів із сертифікації послуг в Україні, у складі якого обізнані та досвідчені фахівці.

int cont n- Видані документи та встановлений порядок регулюються діючим законодавством?
Насамперед ідеться про діяльність у рамках чинного законодавства України. Наші спеціалісти, які здійснюють аудит документів та обстеження об’єктів на предмет відповідності нормам, мають сертифікати компетентності аудитора для здійснення діяльності щодо оцінювання відповідності заявлених послуг вимогам нормативно – правових актів.
 
- Наразі наше суспільство гостро потребує достовірної інформації про якість та безпечність товарів та послуг. Як ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» реагує на виклики сьогодення?
Передусім відмічу, що підприємство є засновником добровільної системи сертифікації УкрСЕПРО (Система УкрСЕПРО), що побудована на основних засадах державної системи сертифікації, яка припинила свою діяльність з 01.01.2018р. ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» є власником та володіє виключними правами на проведення робіт з сертифікації продукції, робіт, послуг, систем управління та атестації виробництв у системі УкрСЕПРО.
Отже, після проходження готелем процедури сертифікації та отримання Сертифікату відповідності, його дані розміщуються у Системі УкрСЕПРО з метою встановлення їх відповідності вимогам діючих нормативно – правових актів та нормативних документів. Це додаткові бали до приваблення готелем якомога більшої кількості туристів.

- Пані Тамаро, чи можливо підвищити категорію підприємства згідно з класифікацією готелів або аналогічних засобів від 1 до 5?
На сьогодні, звертаючись до нас, ви можете не тільки отримати сертифікат, а також підвищити категорію вашого підприємства шляхом проведення оцінювання засобу розміщування (готелю, дитячих таборів, санаторіїв, мотелів тощо).
Відповідно до національного стандарту України встановлено класифікацію готелів та аналогічних засобів розміщення незалежно від форм власності за 5 категоріями: найвища - 5*, найнижча - 1*. Адже наші фахівці мають багаторічний досвід і найвищу кваліфікацію в галузі сертифікації і готові супроводжувати оформлений для вас сертифікат протягом усього строку його дії. 
 
Контакти: Стахмич Тамара Миколаївна,
тел: +38 (044) 452-46-03, (066) 747-04-98
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.;
Адреса: 03115, м. Київ, вул. Краснова, 7/1, кімн. №115
 
 
Олена Трофімова,
прес – служба ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»
 

Процедура інспектування готелю, Hyatt Regency Kyiv, 2018 – фоторепортаж

Hyatt Regency Kyiv

 • hot-01
 • hot-02
 • hot-03
 • hot-04
 • hot-05
 • hot-06
 • hot-07
 • hot-08
 • hot-09
 • hot-10
 • hot-11
 • hot-12
 • hot-13
 • hot-14
 • hot-15

 

Процедура інспектування готелю, InterContinental Kyiv, 2018 – фоторепортаж

InterContinental Kyiv

 • hot-int-01
 • hot-int-02
 • hot-int-03
 • hot-int-04
 • hot-int-05
 • hot-int-06
 • hot-int-07