58 засідання Міжнародного Комітету Законодавчої Метрології (CIML)

 17-19 жовтня 2023р. відбулося 58 засідання Міжнародного Комітету Законодавчої Метрології (CIML) в місті Чіангмай, Королівство Таїланд. На зібранні були присутні або представлені 54 Держави - члени, 5 представників Членів - кореспондентів та 1 представник із Організації взаємодії.

Read more ...

Адміністрація та колектив підприємства вітають МАЛІКОВА Олексія Андрійовича, інженера з метрології 2-ї категорії відділу № 24 з відзначенням почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «ЗОЛОТИЙ ХРЕСТ».

Олексій - доброволець, який з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну захищає свою рідну землю, виконує бойові завдання на Сході України в складі 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» (93 ОМБр, в/ч А1302, пп В2830).

Read more ...

BIPM і Національний метрологічний інститут Туреччини (TÜBİTAK UME) проводять спільну навчальну ініціативу під назвою «Розміщення проектів BIPM–TÜBİTAK UME». Ініціатива надає можливість молодим метрологам отримати поглиблені знання та досвід, проводячи дослідження на обрану ними тему протягом 1–3 місяців у лабораторіях TÜBİTAK UME. Крім того, очікується, що учасники матимуть можливість відвідати лекції, які читатимуть у TÜBİTAK UME експерти як з BIPM, так і з TÜBİTAK UME. Навчання в лабораторії допоможе учасникам досягти цілей проекту, водночас забезпечуючи ширшу вигоду від розвитку технічних навичок, необхідних дослідникам із нових НМІ/ДІ, необхідних для посилення їхньої участі в CIPM MRA.

Read more ...

ЗАПРОШЕННЯ

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 12-13 вересня 2023 року
ОНЛАЙН на платформі
ZOOM

підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія»

ТЕМА: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях»

Read more ...

Двадцять восьме засідання Консультативного комітету з кількості речовини: метрологія в хімії та біології (CCQM) та засідання його робочих груп відбулися в м. Севр, Франція, на території Міжнародного бюро мір і ваг (BIPM) з 24 до 29 квітня 2023 р. На пленарному засіданні CCQM були присутні директор ВІРМ М. Мілтон, президент CCQM С.-Р. Пак, виконавчий секретар CCQM Р. Вєльґош, керівники робочих груп CCQM і технічних комітетів регіональних метрологічних організацій та 87 делегатів, що представляли метрологічні інститути з 34 країн світу та сім міжнародних організацій. У пленарному засіданні взяли участь представники ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" – начальник лабораторії Овсій Левбарг та науковий співробітник Антон Петренко.

Read more ...