ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» пропонує вам 23 травня 2024 року
ОНЛАЙН на платформі ZOOM
вебінар на тему:
«Актуальні питання щодо забезпечення виконання Закону України «Про стандартизацію» вітчизняними товаровиробниками»

Read more ...

Засідання Технічного комітету EURAMET TC-MC та його підкомітетів

Починаючи з 1 лютого 2023 року, Україна веде діяльність, пов’язану з Угодою по взаємне визнання калібрувальних та вимірювальних можливостей метрологічних інститутів (CIPM MRA), через європейську Регіональну метрологічну організацію EURAMET.
Чергове засідання Технічного комітету EURAMET з метрології в хімії (EURAMET TC-MC) та його підкомітетів відбулося в м. Делфт, Нідерланди, з 6 до 8 лютого 2024 р.

Read more ...

ЗАПРОШЕННЯ
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 19-20 березня 2024 року
ОНЛАЙН на платформі ZOOM

підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія»
ТЕМА: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях»

Read more ...
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 10-11 квітня 2024 року
підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання  
ТЕМА: «Харчова безпека. Вимоги системи НАССР. Ризик – орієнтований менеджмент»
Read more ...

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» пропонує вам 21 лютого 2024 року на платформі zoom о 10.00 годині вебінар, який буде проходити у форматі «живого» спілкування
ТЕМА: Технічне регулювання в Україні – як світовий рушій товару. Новини законодавства. Маркування харчової продукції - як офіційна мова спілкування між виробником та споживачем.
А також, на вебінарі будуть розглянуті питання, які надходили на адресу ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» та питання, які будуть направлені на e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. за 2-3 дні до початку вебінара за тематикою.

Read more ...