14 жовтня 2021 р. Всесвітній день стандартів –
Стандарти 
для цілей в галузі сталого розвитку.
Цьогоріч обрано девіз:
«СПІЛЬНЕ БАЧЕННЯ КРАЩОГО СВІТУ»

Read more ...

Шановні колеги та партнери!

Щиросердно вітаю з Днем захисника та захисниць України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності. Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пресвятої Богородиці, одночасно з Днем козацтва. Адже козацтво – це історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил.

Бажаю бути завжди на висоті, підкорювати небувалі вершини, впевнено йти до своєї мрії, залишатися вірними своїм цілям. Нехай щастя, любов, достаток і взаєморозуміння назавжди оселяться у наших домівках.

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                Дмитро САБАТОВИЧ

УВАГА!

Шановні замовники!

У зв'язку з пошкодженням лінії телефонного зв'язку, частина телефонів підприємства не працює. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Замість непрацюючих номерів, Вам необхідно телефонувати за відповідним працюючим номером у таблиці:

Read more ...

ДОРОГІ КОЛЕГИ ТА ПАРТНЕРИ!

10 жовтня в Україні, в День працівників стандартизації та метрології, і 14 жовтня, у Всесвітній день стандартів, відзначається важлива роль стандартизації і праця фахівців, які розробляють стандарти та урізноманітнюють, розширяють споживчий ринок збільшенням якісних стандартів, підвищують якість товарів та послуг для прогресу і добробуту всього суспільства.

Від щирого серця вітаю з професійним святом усіх колег, хто працює в галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності віддаючи свій талант, енергію та досвід улюбленій професії.

Бажаю Вам натхнення, подальшого розвитку, розквіту творчих сил, багатства думок і позитивного настрою, міцного здоров’я, родинного щастя та добробуту!

Зі святом!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                   Дмитро САБАТОВИЧ

До уваги підприємств та організацій!
Пропонуємо взаємовигідну співпрацю

Read more ...