Шановні колеги та партнери!

Вітаю з визначним національним святом – Днем Конституції України! Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності незмінно живе у серцях та свідомостях кожного громадянина нашої країни. Бажаю, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави!  Життєдайної сили, натхнення, успіхів та плідної праці на благо українського народу!

З повагою,
генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»      Д.А.Сабатович

Шановні працівники засобів масової інформації!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Бажаю великої аудиторії, широкого кола друзів, міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих та вдалих проектів, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики!

Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення!

З повагою,
Генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»      Д.А.Сабатович

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю Вас із світлим та прекрасним святом –

Міжнародним днем захисту дітей!         

Чи існує в житті мить, прекрасніша за дитинство? Однозначно ні! Коротка  пора сподівань та здійснення мрій, щирих посмішок, віри в диво, безкорисної любові та безпосередності. І лише від нас, дорослих, залежить на скільки яскравими та незабутніми будуть роки дитинства наших дітей. Їх захист та здоров’я – наш пріоритет! Піклування про підростаюче покоління, його світле майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Саме для цього ми всі живемо та працюємо. Тож нехай всі діти світу будуть щасливими! Чистого і мирного неба, любі наші, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень та успіхів на життєвих дорогах!

Зігріймо разом теплом і турботою кожне дитяче серце!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                      Д.А. Сабатович

Шановні колеги та партнери!

Вітаю зі Святою Трійцею!

Нехай це свято надихає всіх нас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому!

З повагою,
генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»      Д.А. Сабатович

20 травня відзначається Всесвітній день метрології, присвячений річниці підписання Метричної конвенції у 1875 році. Цей договір є фундаментом узгодженої системи вимірювань у всьому світі, яка лежить в основі наукових відкриттів та інновацій, промислового виробництва та міжнародної торгівлі, а також поліпшення якості життя та захисту всесвітнього навколишнього середовища.

Починаючи з 2002 р., Україна перебувала в статусі асоційованого члена. 7 серпня 2018 р. наша держава набула повноправного членства в Метричній Конвенції та стала однією із 60 країн – членів.

Цьогоріч гасло урочистої події:

"Measurements for global trade - Вимірювання для глобальної торгівлі" (посилання)

WMD 2020 1do postera1

Шановні колеги!

Від щирого серця висловлюю привітання з нагоди Всесвітнього дня метрології. Завдяки Вашим здібностям, зваженим рішенням, енергії, досвіду - підприємство забезпечує потреби національної економіки у метрологічних послугах та залишається флагманом у своїй галузі.

Зичу Вам вагомих здобутків у професійній діяльності, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, життєвої наснаги!

 

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Д.А. Сабатович