В зв'язку з посиленням нападів на мережеві сервіси ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" просимо кореспонденцію надсилати на поштову скриньку:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Просимо вибачення за незручності!

Шановні колеги та партнери!

Прийміть щирі вітання з Днем Незалежності України — найбільшим національним святом.

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і значення її для всієї країни, для кожного з нас.
Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху до зміцнення незалежності нашої держави. Упевнений у безхмарному завтрашньому дні.

Ми прекрасний, сильний, сміливий, розумний, талановитий народ. Непереможний.

Від душі бажаю мирного життя під українським небом.

Міцного здоров’я, удачі та олімпійських здобутків.

Тільки Україна! Тільки перемога!

Слава Україні!

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро САБАТОВИЧ

ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" переклало на українську мову друге видання Настанови Eurachem/CITAC "Застосування інформації про непевність вимірів під час оцінювання відповідності".

У документі описано, як установлювати належні критерії для прийняття однозначних рішень щодо відповідності на підставі виміряних даних та їхньої непевності. Першорядним для оцінювання відповідності є поняття “правила прийняття рішення”. Ці правила визначають, як приймати чи відхиляти об’єкт на підставі виміряного значення, його непевності та межі чи меж допуску, беручи до уваги допустиму ймовірність прийняття хибного рішення. Розглянуті питання є важливими з огляду на положення стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019, що містить вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій.

Також перекладено на українську мову інформаційний листок Eurachem, що містить основні принципи зазначеної Настанови Eurachem/CITAC.

Переклади Настанови та інформаційного листка розміщено на офіційному веб-сайті Eurachem:

https://www.eurachem.org/index.php/publications/guides/uncertcompliance та https://www.eurachem.org/index.php/publications/leaflets/complianceleaflet

Дорогі колеги, партнери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Державний прапор – один із символів незалежності України!

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність.

У мить, коли здіймається і майорить Прапор України та звучить Державний Гімн – відчувається піднесення, яке сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

Від усього серця бажаю, щоб наше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту, миру і щастя кожній родині.

Зі святом вас!

Слава Україні! Разом переможемо!

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»            Дмитро САБАТОВИЧ

Джгут типу «Турнікет» - міцний, надійний та швидкий у використанні засіб при небезпечних травмах, зупинки кровотечі. Самостійне нанесення однією рукою забезпечує швидке застосування, а власний механізм застібки, запобігає передчасному вивільненню.

Read more ...