Шановні колеги!
Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників стандартизації та метрології  України та Всесвітнім днем стандартів!
Завдяки Вашому вкладу в розвиток галузі технічного регулювання значною мірою залежать темпи впровадження нових технологій у промисловості, розроблення та виробництво нових видів продукції. Неабияку роль наша праця відіграє у міжнародній торгівлі, захисті навколишнього середовища,  покращенні якості життя та розвитку  економіки.
Подяка та шана усім ініціативним, цілеспрямованим та енергійним фахівцям, які успішно організовують і розвивають нашу справу у цей непростий час, усім співробітникам, які вкладають в наше підприємство свої сили та інтелект, примножуючи його потенціал та славу.
Зичу міцного здоров’я і благополуччя, успіхів на професійній ниві та злагоди у родинах! Бажаю всім нам миру та якнайшвидшої Перемоги!
Слава Україні!
З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро САБАТОВИЧ

Шановні колеги та партнери!

1 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць та День українського козацтва.

Це ще одна можливість подякувати тим, хто боронить рідну землю від російських загарбників. Ви – сильні, стійкі, сміливі та хоробрі. Шана та слава Вам, захисникам та захисницям нашої Вітчизни! Бажаємо Вам доброго здоров’я, незламного духу, щастя, миру, добробуту та якнайшвидшої всім нам Перемоги!

Дякуємо Вам, наші Герої! Слава Україні!

Генеральний директор
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"        Дмитро САБАТОВИЧ

Шановні колеги та партнери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня Державного прапора України та Дня Незалежності!

Read more ...

Науково-технічна рада ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» своїм рішенням у липні 2023 р. рекомендувала до друку монографію «Всесвітня історія сучасної метрології» автора д.т.н., проф., директора інституту № 3 Олега Величка. Монографія була видана у серпні 2023 р. в українському видавництві «Олді-плюс» (м. Одеса) і складається зі вступу, шести глав, закінчення і списку літератури.

Read more ...

Dear colleagues!

Would you like to have a brief overview of National metrology systems as a whole, find out more about the Policy implementation options for governments, The role of government in a National metrology system, Legislating for metrology, International aspects of National metrology systems, Developing a metrology system for the future, Assessing metrology needs that support national priorities? Then our bilingual brochure (English - Ukrainian) is just right for you.

Read more ...