З 11 по 15 грудня 2023 року українська делегація в складі Олександра ПАНКОВА – директора департаменту технічного регулювання Міністерства економіки України, Юрія ПОТОКІНА – в.о. генерального директора ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» та представників Національного агентства з акредитації України, Національного органу стандартизації ДП «УкрНДНЦ» відвідали м. Стокгольм та м. Бурос (Королівство Швеція), де взяли участь у навчальному візиті в межах Проєкту технічної допомоги «Зміцнення інфраструктури якості України» за підтримки Уряду Швеції, який реалізовується консорціумом Шведського інституту стандартів (SIS) та Шведською радою з акредитації та оцінки відповідності (SWEDAC).

Проєкт фінансує Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA), він триватиме з 2023 по 2025 роки та його бюджет складає майже 30 мільйонів шведських крон.
Під час перебування в Королівстві Швеція фахівці з України ознайомилися з діяльністю провідних установ інфраструктури якості цієї країни та визначили можливі напрямки співпраці, зокрема підтримка найважливіших аспектів інфраструктури якості України в її адаптації та наближенні до Європейського Союзу, планування подальших заходів в межах Проєкту, де одним із його найважливіших завдань є допомога Україні на шляху до Європейського Союзу.
Упродовж тижня, окрім SIS та SWEDAC, делегація України також відвідала державний науково-дослідний інститут Швеції (RISE).

11 15 2023