До уваги підприємств та організацій!
Пропонуємо взаємовигідну співпрацю

Зважаючи на завантаженість основною роботою з організації виробництва та реалізації продукції, підприємства-виробники не завжди мають можливість відслідковувати зміни законодавчої та нормативної бази, своєчасно та компетентно реагувати на них, впроваджувати у виробництво. На суб’єктів господарювання покладається повна відповідальність за випуск безпечної та якісної продукції.

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» - підприємство європейського рівня з багаторічною історією, з персоналом найвищої інтелектуальної та наукової кваліфікації.

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №313 від 27.03.2015 призначене консультаційно-методичним центром з питань маркування харчової продукції.

Провідні фахівці відділу стандартизації надають послуги з проведення аналізу та надання письмових рекомендацій і висновків щодо стану споживчого та транспортного маркування харчової та нехарчової продукції, виконують перевірку змісту маркування з наданням експертного висновку, а також розробляють зміст маркування на нову продукцію.

Наявність позитивного висновку надасть впевненості у роботі, а також  Ви зможете його використовувати як обґрунтований доказ того, що маркування продукції відповідає законодавству України та зможе служити захистом Ваших інтересів в подальшому.

Співпраця з ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» згідно з договором про надання інформаційно-консультативних послуг, дозволить Вам вчасно отримати інформацію, яка стосується змін в умовах виробництва продукції, своєчасно вжити заходів щодо усунення невідповідностей, які можуть виникнути у разі набуття чинності нових законодавчих актів і, таким чином, уникнути невиправданих збитків виробництва.

Наші знання збережуть Ваш час та заощадять Ваші кошти!

З питань додаткової інформації звертатися до начальника відділу №205
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Бесараб Тетяни Василівни:

Наші контакти: вул. Краснова, 7/1, кімн. 108, м. Київ, 03115

Контактний телефон: (044) 423-04-26

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.