ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!

З 2011 року в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» розпочато серійне виробництво тест-систем для якісного та кількісного визначення генетично – модифікованих організмів (ГМО) в харчових продуктах. Тест-системи виготовляються згідно з ТУ У 24.6-02568182-001:2011 «Тест-системи для визначення якісного та кількісного вмісту генетично модифікованих організмів (ГМО) рослинного походження в харчових продуктах. Технічні умови» в форматі полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) у режимі реального часу. Вони виявляють таксон – специфічні ділянки ДНК, регуляторні послідовності або трансформаційні події з подальшим визначенням якісного та кількісного вмісту ГМО.

Набори для якісного та кількісного визначення ГМО запатентовані (патент №72083 від 10.08.2012). Тест-системи повністю придатні для проведення випробувань відповідно до ДСТУ ISO 21569:2008, ДСТУ ISO 21570:2008, ДСТУ ISO 21571:2008. Вони відкритого типу та придатні для використання більшістю ампліфікаторів, якими оснащені лабораторії України. Програма ампліфікації універсальна і застосовується до восьми різних тест-систем.

Якість наших наборів підтверджена у міжнародних раундах порівняльних випробувань, які проводяться провідними європейськими організаціями: Об’єднаним європейським центром досліджень JPC (Бельгія), EU-RLGMFF (Італія), FAPAS GeMMA Scheme (Велика Британія).

Фахівці науково-виробничої лабораторії молекулярно-генетичних досліджень ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводять стажування персоналу лабораторій замовників з питань:

  • виділення ДНК з різноманітних зразків харчових продуктів;
  • постановці ПЛР у режимі реального часу;
  • інтерпретаціі результатів випробувань як якісних, так і кількісних;
  • контролю якості випробувань.

Наша лінійка тест-систем у 1,5-2 рази дешевша за російські аналоги та в 5-7 разів –  за європейські та американські. Даними наборами користуються лабораторії Мінекономіки, Держпродспоживслужби, МОЗ, а також комерційні лабораторії.

Ми гарантуємо нашим замовникам надання постійної консультативної підтримки, участі у тренінгах, раундах порівняльних випробувань з якісного та кількісного визначення ГМО. Запрошуємо до співпраці всі лабораторії України, які проводять випробування харчових продуктів.

Контактна особа:

к.вет.н. Руслан ГОЛУБЕЦЬ,

начальник науково-виробничої лабораторії молекулярно-генетичних досліджень «УкрПРОДТЕСТ» ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»

тел: 044 526 10 30, 044 528 04 14

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.ukrprodtest.kiev.ua

02n

DSC4999n