Select your language

Доктор Чарльз Ерліх (США, перший віце-президент Міжнародного Комітету Законодавчої Метрології (CIML) був обраний Президентом Конференції, а доктор Роман Шварц (Німеччина, президент CIML) і доктор Бобджозеф Метью (Швейцарія, другий віце-президент CIML) були обрані Віце-Президентами Конференції.

Доктор Роман Шварц повідомив про основні заходи, які відбулися протягом п'яти років після 15-ї Міжнародної Конференції Законодавчої Метрології в 2016 році, включно з тим, як OIML організувала свою діяльність під час пандемії, зокрема шляхом проведення своїх зустрічей CIML, Конференції , технічні зустрічі та інші зустрічі, такі як Керівний Комітет (MC) системи сертифікації OIML (OIML-CS) та круглий стіл RLMO в режимі онлайн. Він узагальнив фінансовий стан Організації та пропозицію, винесену на Конференцію щодо внесків членів на фінансовий період 2022–2025 років. Він також розповів про впровадження концепції «стовпів» у підході OIML до її технічної роботи, OIML-CS, країни та економіки з новими метрологічними системами (CEEMS), а також роботу міжнародного співробітництва.

Доктор Шварц описав роботу, проведену з метою розширення співпраці з іншими міжнародними організаціями, зокрема з Міжнародним Бюро Мір і Ваг (BIPM), назвавши Всесвітній День Метрології яскравим прикладом успішної співпраці, а також програму цифрової трансформації щодо ключових метрологічних процесів, як інший приклад.

Були представлені фінансові звіти за період 2016–2020 років. Конференція відзначила, що управління бюджетом здійснювалося відповідно до витрат, необхідних для виконання роботи Організації, а достовірність звіту була підтверджена щорічними зовнішніми аудитами. Конференція дала остаточний підсумок президенту CIML та директору BIML щодо управління ними бюджетом протягом фінансового періоду.

Конференція розглянула бюджет на фінансовий період 2022–2025 рр., включаючи пропозицію переглянути внески Держав-Членів та членські внески Держав-Кореспондентів, та затвердила бюджет. Конференція також схвалила резолюцію CIML щодо оперативного резервного фонду організації.

Конференція затвердила перелік нових, переглянутих та вилучених видань, затверджених CIML за останні п’ять років.

Пан Ентоні Доннеллан, директор BIML, повідомив про діяльність та досягнення BIML та її співробітників за п’ятирічний період, зокрема про постійні зусилля щодо підвищення ефективності технічної роботи та діяльності OIML на користь CEEMS, OIML-CS, та Всесвітнього Дня Метрології у тісній співпраці з BIPM. Робота з іншими організаціями співпраці також включала тісну співпрацю з Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку (OECD), особливо внесок OIML різних прикладів передового досвіду в Збірник Практики Міжнародних Організацій (IO Compendium), який пропонує єдиний репозиторій, що описує, як Міжнародні Організації прагнуть покращити якість та вплив свого нормотворення.

Пан Доннеллан наголосив на ініціативах, запроваджених BIML, щоб мінімізувати вплив пандемії та забезпечити безперервність бізнесу, а також описав поточні зусилля щодо заохочення нових економік приєднатися до Організації, яка наразі налічує 125 членів, а також зусилля щодо скорочення (і запобігання) безнадійного боргу.

Доктор Шварц розповів про комунікації із зацікавленими сторонами OIML. Він, зокрема, згадав Бюлетень OIML та постійну потребу в більшій кількості внесків від членів у формі статей. Концепція «Наставники» для управління конкретними напрямками чи темами, започаткована у 2020 році, була дуже успішною: у бюлетені за липень 2021 року була тема «Цифрова трансформація», а темою жовтневого видання була «Законодавча метрологія та здоров’я».

У 2025 році планується провести 17-ту конференцію, а резолюції, документи та презентації 16-ї конференції можна знайти на веб-сайті OIML за адресою: https://www.oiml.org/en/structure/conference/sites.