З 11 по 14 травня 2021р. у ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбулася традиційна спартакіада, яка включала в себе тенісний та шаховий турнір серед чоловіків та жінок.

Суддівство в змаганнях з настільного тенісу здійснював Андрій КАТАШ, який слідкував за неухильним дотриманням правил гри серед учасників. Під час напруженої боротьби були визначені наступні переможці серед чоловіків, а саме: на третій позиції – Олександр Запісецький, друге місце – Антон Малинюк та почесне перше золоте місце виборов – Вадим Чурилін.

Серед жінок вітаємо з третім місцем – Ірину Федорову, друге місце – Леся Коваленко та з чемпіонським золотом Вікторію Каспарову.

У шаховому турнірі наші колеги показали вміння концентрувати увагу та згідно з турнірною таблицею розподілили почесні місця таким способом: бронзовий призер - Михайло Новіцький, срібло у Галини Печериці та золотим фіналістом став – Артем Шаповал.

Генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Дмитро САБАТОВИЧ відзначив усіх фіналістів медалями, а золотих призерів - кубками. Профспілковий комітет підприємства подарував нашим спортсменам квитки до театру.

Бажаємо і надалі нашим співробітникам, які брали участь у спартакіаді, бути здоровими, активними, енергійними та досягати високих спортивних досягнень!