20 травня - Всесвітній день метрології
(World Metrology Day)


День обраний в ознаменування підписання 20 травня 1875 р. в Парижі, на міжнародній дипломатичній конференції, знаменитої «Метричної Конвенції» (Metre Convention), на основі якої була створена міжурядова Міжнародна організація мір і ваг. Надалі це стало підставою для створення Міжнародного бюро мір і ваг (International Bureau of Weights and Measures, BIPM).
Цьогоріч темою Всесвітнього дня метрології є тема: «Сталий розвиток». Вона направлена на розуміння ролі метрології у нашому житті. Адже саме наука про вимірювання здатна допомогти у вирішенні складних екологічних проблем, як-от зміна клімату, забруднення та виснаження ресурсів.

Детальніше...

З 22 по 26 квітня 2024 року Юрій ПОТОКІН, генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» та к.т.н. Юрій КУЗЬМЕНКО, заступник генерального директора з метрології відвідали PTB Німецький національний інститут метрології.

Детальніше...

Шановні колеги та партнери!
Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім
Різдвом Христовим та Новим роком!

Нехай новорічні свята принесуть мир і спокій, радісний настрій і краще майбутнє, наснаги та впевненості у завтрашньому дні! Бажаю Вам щирих посмішок, безмежного щастя, світлої надії, міцного здоров’я, здійснення професійних задумів, миру та благополуччя в сім’ях. Нехай життя буде наповнене чудовими зустрічами, незабутніми спогадами!
Залишаймося справжніми українцями, здобуваючи Перемогу, добробут і процвітання нашій Великій Україні!
Щасливих та теплих свят Вам!

З повагою,
в.о. генерального директора
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Юрій ПОТОКІН

ШАНОВНІ ЖІНКИ!
У прекрасний і хвилюючий день весни, такий традиційно чудово-красиво-жіночий, бажаю Вам від щирого серця: гарного настрою, яскравих емоцій і вражень, здоров’я та душевної рівноваги, стрімких успіхів у всіх починаннях. Усі яскраві фарби світу нехай грають для Вас, наповнюють душу м'якістю, жіночністю, чарівною мудрістю. Зичу Вам миру, єдності, згоди і благополуччя.
Щастя Вам, радості й удачі завжди і в усьому!

З повагою,
генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Юрій ПОТОКІН

З 11 по 15 грудня 2023 року українська делегація в складі Олександра ПАНКОВА – директора департаменту технічного регулювання Міністерства економіки України, Юрія ПОТОКІНА – в.о. генерального директора ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» та представників Національного агентства з акредитації України, Національного органу стандартизації ДП «УкрНДНЦ» відвідали м. Стокгольм та м. Бурос (Королівство Швеція), де взяли участь у навчальному візиті в межах Проєкту технічної допомоги «Зміцнення інфраструктури якості України» за підтримки Уряду Швеції, який реалізовується консорціумом Шведського інституту стандартів (SIS) та Шведською радою з акредитації та оцінки відповідності (SWEDAC).

Детальніше...