Шановні колеги та партнери!
Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім
Різдвом Христовим та Новим роком!

Нехай новорічні свята принесуть мир і спокій, радісний настрій і краще майбутнє, наснаги та впевненості у завтрашньому дні! Бажаю Вам щирих посмішок, безмежного щастя, світлої надії, міцного здоров’я, здійснення професійних задумів, миру та благополуччя в сім’ях. Нехай життя буде наповнене чудовими зустрічами, незабутніми спогадами!
Залишаймося справжніми українцями, здобуваючи Перемогу, добробут і процвітання нашій Великій Україні!
Щасливих та теплих свят Вам!

З повагою,
в.о. генерального директора
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Юрій ПОТОКІН

З 11 по 15 грудня 2023 року українська делегація в складі Олександра ПАНКОВА – директора департаменту технічного регулювання Міністерства економіки України, Юрія ПОТОКІНА – в.о. генерального директора ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» та представників Національного агентства з акредитації України, Національного органу стандартизації ДП «УкрНДНЦ» відвідали м. Стокгольм та м. Бурос (Королівство Швеція), де взяли участь у навчальному візиті в межах Проєкту технічної допомоги «Зміцнення інфраструктури якості України» за підтримки Уряду Швеції, який реалізовується консорціумом Шведського інституту стандартів (SIS) та Шведською радою з акредитації та оцінки відповідності (SWEDAC).

Детальніше...

Шановні колеги та партнери!

1 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць та День українського козацтва.

Це ще одна можливість подякувати тим, хто боронить рідну землю від російських загарбників. Ви – сильні, стійкі, сміливі та хоробрі. Шана та слава Вам, захисникам та захисницям нашої Вітчизни! Бажаємо Вам доброго здоров’я, незламного духу, щастя, миру, добробуту та якнайшвидшої всім нам Перемоги!

Дякуємо Вам, наші Герої! Слава Україні!

Генеральний директор
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"        Дмитро САБАТОВИЧ

Шановні колеги!
Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників стандартизації та метрології  України та Всесвітнім днем стандартів!
Завдяки Вашому вкладу в розвиток галузі технічного регулювання значною мірою залежать темпи впровадження нових технологій у промисловості, розроблення та виробництво нових видів продукції. Неабияку роль наша праця відіграє у міжнародній торгівлі, захисті навколишнього середовища,  покращенні якості життя та розвитку  економіки.
Подяка та шана усім ініціативним, цілеспрямованим та енергійним фахівцям, які успішно організовують і розвивають нашу справу у цей непростий час, усім співробітникам, які вкладають в наше підприємство свої сили та інтелект, примножуючи його потенціал та славу.
Зичу міцного здоров’я і благополуччя, успіхів на професійній ниві та злагоди у родинах! Бажаю всім нам миру та якнайшвидшої Перемоги!
Слава Україні!
З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро САБАТОВИЧ

Науково-технічна рада ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» своїм рішенням у липні 2023 р. рекомендувала до друку монографію «Всесвітня історія сучасної метрології» автора д.т.н., проф., директора інституту № 3 Олега Величка. Монографія була видана у серпні 2023 р. в українському видавництві «Олді-плюс» (м. Одеса) і складається зі вступу, шести глав, закінчення і списку літератури.

Детальніше...