Шановні колеги та партнери!

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні моменти новітньої історії України. Події 2004 та 2013 років – дали старт формуванню нового покоління Героїв, підняттю патріотичної свідомості, можливості жити в новій державі.

Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам та захисницям української державності, що беруть участь у військових діях. Низько вклоняємося всім, хто віддав своє життя за свободу та гідність, за незалежність та суверенність Вітчизни.

Сьогодні ми вшановуємо громадянський подвиг, відданість і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстоюючи наш вибір та національні інтереси. Ми проходимо екзамен на істинну незалежність України, і розуміємо, що вона починається з внутрішньої свободи й гідності кожного. Тому бажаю вам, дорогі колеги, мужності, сили та найшвидшої Перемоги.

Слава Україні!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро САБАТОВИЧ

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Звертаємо Вашу увагу, що підприємство з 07.11.2022р.
ЗМІНЮЄ ГРАФІК РОБОТИ,
а саме: час початку та закінчення робочого дня.
Отже: 
ПН - ЧТ з 08.00 - 16.45
ПТ - 08.00 - 15.30.
Перерва для відпочинку - 12.00 - 12.30. 
З повагою, Адміністрація
Шановні колеги!
Щиро вітаю з професійним святом
Днем працівників стандартизації та метрології  України та Всесвітнім днем стандартів!
Завдяки Вашому вкладу в розвиток галузі технічного регулювання значною мірою залежать темпи впровадження нових технологій у промисловості, розроблення та виробництво нових видів продукції. Неабияку роль наша праця відіграє у міжнародній торгівлі, захисті навколишнього середовища,  покращенні якості життя та розвитку  економіки.
Подяка та шана усім ініціативним, цілеспрямованим та енергійним фахівцям, які успішно організовують і розвивають нашу справу у цей непростий час, усім співробітникам, які вкладають в наше підприємство свої сили та інтелект, примножуючи його потенціал та славу.
Бажаю міцного здоров’я і благополуччя, успіхів на професійній ниві та злагоди у родинах! Ніколи не зупинятися на досягнутому та впевнено йти до поставленої мети, натхнення та плідної діяльності на благо України!
З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»         Дмитро САБАТОВИЧ

Шановні колеги та партнери!

14 жовтня українці традиційно відзначають одразу два славетних свята – Покрови Пресвятої Богородиці та День захисників і захисниць України. Це день спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.

Бажаю усім нам міцного здоров’я, незламної волі, надійного родинного тилу та добробуту. Мирної та вільної України, злагоди та щасливого майбутнього! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною. Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Слава Українському народові!

Слава Україні!

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро САБАТОВИЧ

В зв'язку з посиленням нападів на мережеві сервіси ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" просимо кореспонденцію надсилати на поштову скриньку:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просимо вибачення за незручності!