Оберіть свою мову

До складу Міжнародного програмного комітету Симпозіуму, який очолював Голова ТК 4 проф. А. Салсеану, Університет Яс (Румунія), його заступником був проф. Д. Агрес, Університет Любляни (Словенія), входили 37-м представників ТК 4 ІМЕКО з 23-х країн, зокрема, Італії, Бельгії, Румунії, Україна (по 3 представники), Словаччини, Чехії, Греції, Португалії (по 2 представники), Словенії, Польщі, Франції, Великобританії, Бразилії, Китаю, Канади, тощо. До складу Міжнародного програмного комітету Симпозіуму входив представник ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” – член ТК 4 ІМЕКО від України проф., д.т.н. О. Величко, який здійснював рецензування окремих доповідей учасників Симпозіуму.

Робота Симпозіуму проходила у 3-х пленарних сесіях, 13-ти спеціальних оральних секції та 1-ї постерної секції. До програми Симпозіуму було включено 71-у доповідь. Від України (ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ”) представлено доповідь директора інституту № 3 ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” Величка О. і заступника начальника відділу № 29, к.т.н. Вендичанського Р. “Дослідження довготривалого дрейфу національного еталона постійного струму високої напруги”. Цю доповідь представив проф. А. Салсеану з його люб’язної згоди, а реєстраційний внесок представникам ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” був оплачений за рахунок Міжнародного організаційного комітету Симпозіуму зважаючи на складну ситуації в Україні, пов’язану з російською агресією.

Доповіді учасників Симпозіуму надруковані у його матеріалах і будуть проіндексовані у міжнародній науко-метричній базі “Scopus”.