П’ятдесят шосте засідання Міжнародного Комітету Законодавчої Метрології (CIML) відбулося 18, 19 та 22 жовтня 2021 року як онлайн-зустріч у зв’язку з пандемією COVID-19. У ньому взяли участь понад 160 учасників з країн-членів OIML, членів-кореспондентів OIML та організацій співпраці.
Президент CIML доктор Роман Шварц доповів про основні заходи, що відбулися протягом року, включаючи підготовку до 56-ї зустрічі CIML та 16-ї Міжнародної Конференції з Законодавчої Метрології (16-а конференція), підготовку бюджету для наступного фінансового періоду та тіснішої співпраці з іншими міжнародними організаціями. Нарешті, він представив своє бачення для OIML разом з BIPM для спільної підтримки всесвітнього процесу цифрової трансформації щодо ключових метрологічних процесів. 
Директор BIML, пан Ентоні Доннеллан, повідомив про різноманітну діяльність та досягнення BIML та її співробітників, зокрема про постійні зусилля щодо підвищення ефективності технічної роботи та діяльності OIML на користь Країн і Економік з Метрологічними Системами, що Розвиваються (CEEMS), Системи Сертифікації OIML (OIML-CS), Всесвітнього Дня Метрології у тісній співпраці з BIPM, а також робота з іншими організаціями співпраці. Він наголосив на ініціативах, запроваджених BIML для мінімізації впливу пандемії та забезпечення безперервності бізнесу, а також окреслив процес планування бюджету на наступний фінансовий період. Нарешті, він також представив поточні зусилля, щоб заохотити нові економіки приєднатися до Організації, яка наразі налічує 125 членів.
Після 2020 року, коли резолюції засідань CIML голосувалися протягом тижнів після засідань, цього року BIML запровадила систему, яка дозволила CIML та Конференції затверджувати резолюції в кінці кожного засідання. 
CIML було представлено та затверджено рахунки за 2020 рік. Пан Доннеллан повідомив, що Організація продовжує перебувати у сильному фінансовому становищі. Бюджет на період 2022–2025 рр. був розглянутий та затверджений CIML та представлений на 16-й Конференції, яка також схвалила бюджет, орієнтований на майбутнє.
BIML звітував про свою діяльність з організаціями взаємодії. Крім того, поточний голова, доктор Чарльз Ерліх, представив резюме детальних обговорень, проведених під час Круглого Столу Регіональних Організацій із Законодавчої Метрології (RLMO), що відбувся 30 вересня. Інші організації взаємодії (BIPM, CECIP, COOMET, EURAMET, IAF, ICUMSA, IEC, SIM та UNIDO) також подали письмові звіти про свою діяльність.
BIML надала звіт про хід технічної роботи Організації, а переліки пріоритетних проектів і публікацій були затверджені CIML. 
Наступні публікації були схвалені CIML: 
• Перегляд R 126 Доказові аналізатори дихання; і 
• Оновлення R 60 Метрологічне регулювання для тензодатчиков. 
Наступні нові проекти були схвалені CIML:
• Нова Рекомендація Контактні клінічні термометри; 
• Нова Рекомендація Безконтактні клінічні термометри; 
• Нова Рекомендація Вимоги щодо оцінки симуляторів НІАТ, що використовуються для тестування автоматизованих неінвазивних сфігмоманометрів; 
• Нове Керівництво та Рекомендація Зарядні станції для електромобілів; 
• Нове Керівництво для оцінки автоматизованих сфігмоманометрів з використанням генераторів осцилометричних сигналів, здатних генерувати реальні осцилометричні сигнали; 
• Перегляд OIML R 49:2013 Лічильники води для холодної питної та гарячої води; 
• Перегляд OIML R 148:2020 Неінвазивні неавтоматичні сфігмоманометри; 
• Перегляд OIML R 149:2020 Неінвазивні автоматизовані сфігмоманометри; 
• Перегляд OIML B 12:2004 Програмний документ щодо зв'язків між OIML та іншими органами; і 
• Оновлення OIML V 1:2013 Міжнародний словник термінів із законодавчої метрології (VIML).
Президент CIML розповів про комунікації із зацікавленими сторонами OIML. Він, зокрема, згадав Бюлетень OIML та постійну потребу в більшій кількості внесків від членів у формі статей. Концепція «Наставники» для управління конкретними напрямками чи темами, започаткована у 2020 році, була дуже успішною: у бюлетені за липень 2021 року була тема «Цифрова трансформація», а темою жовтневого видання була «Законодавча метрологія для здоров’я». 
Пан Іен Данмілл, помічник директора BIML, інформував про діяльність Консультативної групи CEEMS (CEEMS AG) від імені її голови пана Пітера Мейсона. У звіті наголошується, що, хоча проведення жодних нових навчальних заходів не було можливим, розробка нової публікації «Застосування онлайн-технологій для нарощування потенціалу» та інші заходи CEEMS просунулася добре і мають бути завершені в наступному році. Робота над оновленням та розширенням онлайн-платформи навчання OIML також прогресувала, і була розпочата нова ініціатива регулярних годинних вебінарів, архіви яких будуть доступні на веб-сайті OIML.
Голова комітету управління OIML-CS пан Менні Панесар повідомив про діяльність OIML-CS, включаючи онлайн-зустріч MC, що відбулася в березні 2021 року. Він повідомив, що, незважаючи на вплив пандемії, OIML-CS продовжує добре функціонувати і очікується, що кількість сертифікатів OIML, виданих у 2021 році, значно збільшиться в порівнянні з 2020. CIML схвалив пропозицію MC, щоб дозволити Органам видання OIML, використовувати ISO/IEC 17020 (з додатковими вимогами) як альтернативу ISO/IEC 17065 для демонстрації компетентності. 
Медаллю OIML був нагороджений доктор Стефан Міке за його внесок у роботу OIML. Листи подяки були вручені пані Летиції Делетт, пані Регіні Клюсс, пану Пітеру Ехауту, пану Кену Бутчеру та пану Крісу Пулхему за їхній внесок у роботу OIML. 
Нагорода OIML CEEMS 2021 була присуджена пану Софорсу Ему, Камбоджа, за його видатний внесок у роботу OIML. 
Планується проведення 57-го засідання CIML у Сучжоу, Китай, у жовтні 2022 року.
Резолюції, документи та презентації 56-ї наради CIML можна знайти на веб-сайті OIML за адресою https://www.oiml.org/en/structure/ciml/sites.