29 вересня 2021р. ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відвідала команда оціночної місії Проєкту Східного Партнерства «Стандарти якості для розширення торгівлі в країнах Східного Партнерства - Вірменії, Азербайджані, Білорусії, Грузії, Республіки Молдова та Україні» Національного метрологічного інституту Німеччини – РТВ (Physikalisch – Technische Bundesanstalt).

К.т.н. Юрій Кузьменко, заступник генерального директора з метрології, оцінки відповідності та наукової діяльності ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» ознайомив делегацію з технічними та науковими потужностями підприємства. Зокрема, гості відвідали УкрТЕСТ  - інститут міжнародного рівня, який здійснює оцінку відповідності (сертифікацію) електропобутових товарів, промислового обладнання, машин, механізмів, медичної техніки, пожежної сигналізації тощо, а також ознайомилися з еталонною базою підприємства, що становить національне надбання України.

Завершивши зустріч, представники з Німеччини запросили пана Кузьменка на підсумкове онлайн – зібрання за результатами роботи місії, яке відбудеться 8 жовтня 2021р.

0011n

002n