24-й Міжнародний симпозіум ІМЕКО ТК 4 відбувся 14–16 вересня 2020 р. on-line, в якому взяли участь і виступили з доповідями представники ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” директор інституту № 3, проф., д.т.н. Величко О. і начальник лабораторії відділу № 29 к.т.н. Ісаев В.

Симпозіум був організований Університетом Палермо (Італія).
До складу Міжнародного організаційного комітету Симпозіуму, який очолював проф. С. Спатаро і проф. В. Косентіно (Італія), входили 43-и представники ТК 4 ІМЕКО з 28-ми країн, зокрема, Італії, Бельгії, Румунії, Словенії, Словаччини, Греції, Португалії, України, Німеччини, Франції, Великобританії, Бразилії, Польщі тощо. Пленарні засідання Симпозіуму вели проф. С. Спатаро, Голова ТК 4 ІМЕКО проф. А. Салсеану (Румунія) та інші.
Робота Симпозіуму проходила у 5-и пленарних сесіях і 21-й спеціальній секції. До програми Симпозіуму було включено 92-і доповіді (6-ть пленарних доповідей і 86-ть доповідей на спеціальних секціях) фахівців з 19-и країн.
Від України (ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ”) представлено такі доповіді:

  • О. Величко та інші “Альтернативний метод оцінки еталонного значення за ключовим порівнянням потужності COOMET”;
  • В. Ісаєв, О. Величко “Оцінка невизначеності відтворення змінного струму з використанням національного еталону”;
  • В. Ісаєв, О. Величко “Прецизійний недорогий метод перевірки точності блоку калібрування трансформаторів струму”.

О. Величко за запрошенням голови ТК 4 ІМЕКО проф. А. Салсеану взяв участь у засіданні ТК 4 від України. На засіданні одноголосно було обрано О. Величко членом ТК 4 ІМЕКО.
Доповіді учасників Симпозіуму надруковані у його матеріалах і будуть проіндексовані у міжнародній науко-метричній базі “Scopus”.