З 21 по 25 жовтня 2019 р. в м. Братислава, Словаччина, відбулось 54-е засідання Міжнародного комітету законодавчої метрології (CIML) та семінар «E-learning» («Електронне навчання»).
Загалом, на засідання комітету прибуло 174 учасника, з яких 117 делегатів представляли 50 країни-членів OIML та 32 делегати представляли 16 країн-членів кореспондентів OIML. Решта учасників – співробітники Міжнародного бюро законодавчої метрології (BIML), почесні члени, спостерігачі та представники організацій, які співпрацюють з OIML.
Від України, як члена кореспондента OIML, в роботі засідання комітету та семінарі взяли участь: Юрій Кузьменко - заступник генерального директора ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» та Сергій Ціпоренко - начальник науково-виробничого відділу вимірювань маси ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ».
В ході зустрічі було проведено двосторонні переговори з президентом CIML та керівництвом BIML щодо набуття Україною статусу повноправного члена OIML, відзначивши важливість та необхідність залучення українських фахівців до роботи в технічних комітетах і робочих групах із розроблення публікацій OIML. За результатами зустрічі було прийнято рішення включити до складу технічного комітету ТС9 «Прилади для вимірювання маси та густини» та його підкомітетів представника від України, начальника науково-виробничого відділу вимірювань маси ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Ціпоренка С.В.
IMG 1
OIML 54th