Сертифікація колісних транспортних засобів (КТЗ) ДП

Сертифікація колісних транспортних засобів (КТЗ) ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"

До складу Центру

До складу Центру

Випробувальна лабораторія

Випробувальна лабораторія

Випробувальна лабораторія

Випробувальна лабораторія

Результати випробувань лабораторіії

Результати випробувань лабораторіії

Адреси виконання робіт

Адреси виконання робіт

КОНТАКТИ - Оцінка відівідності КТЗ:
м. Київ, вул. М. Краснова, 7/1, офіс 209, тел.: (044) 450-89-94 та вул. Метрологічна 4, корпус 35, офіс 1, тел.: (044) 526-20-63.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

СИСТЕМА СЕРТИФІКАЦІЇ УкрСЕПРО

ДП "Укрметртестстандарт" створена добровільна система сертифікації УкрСЕПРО


Привітання

ВАС ВІТАЄ ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» — підприємство європейського рівня у галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності, яке постійно підвищує ефективність своєї роботи, прагне відповідати найвищим світовим стандартам. Наше підприємство визнано в країнах ЄС та світовою спільнотою, має давню історію, добру репутацію та великий потенціал.

Переглянути повністтю
Стандартизація

Стандарти – мова світу

«Жоден стандарт не залишається назавжди; будь-який стандарт може бути покращений» - «Патриція Веллінгтон «Стратегії кайдзен для успішних продажів»

Переглянути повністю
Метрологія

Теорія без практики - мертва, практика без теорії – сліпа

«Коли ви беретеся за вирішення якоїсь проблеми, спочатку виникають найскладніші рішення і більшість людей на цьому зупиняються. Але якщо продовжити думати далі, якщо вникнути в проблему, якщо шар за шаром прибрати лушпиння, ніби чистиш цибулю, то знаходиш найбільш елегантне і просте рішення» - «Стів Джобс: правила життя в інтерв’ю та в спогадах»

Переглянути повністю
Оцінка відповідності

Оцінка відповідності – запорука безпечності продукції

«Впевненість в правильності оцінки відповідності базується на 3-х складових: встановлених вимогах, випробувальній базі, кваліфікованому і порядному персоналу. Без кваліфікованого персоналу перша і друга складові не мають сенсу» - Віктор Ример, перший заступник генерального директора з підтвердження відповідності продукції, послуг, систем якості та наукової діяльності ДП «Укрметртестстандарт», директор УкрТЕСТ, Заслужений працівник промисловості України

Переглянути повністю