14 лютого 2018 року Міністерство економічного розвитку та торгівлі України спільно з Німецьким національним інститутом метрології (РТВ) на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» провели семінар-практикум на тему: «Медичні вироби з функцією вимірювання, перегляд ISO/IEC 17025 та підтримка акредитованих калібрувальних лабораторій».
Read more ...

15 березня 2018 року, з метою обговорення важливих питань та змін законодавства, ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить семінар для центрів стандартизації України на тему: «Практичні аспекти реформування системи технічного регулювання України в контексті Європейської інтеграції. Технічні умови України».

Read more ...

УВАГА!

Для виробників пакувальних матеріалів

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»

проводить 25 січня 2018 року міні-семінар

на тему: «Сучасні вимоги до систем управління якістю та безпечністю ПАКУВАНЬ, що контактують з харчовими продуктами»

Read more ...

Увага!

20-21.02.2018 року ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить захід з підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія»: ТЕМА: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обовязки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях»

Read more ...

16 листопада 2017 р. в ДП «Укрметртестстандарт» відбулось 12 засідання ТК 156 «Прилади для вимірювання маси, сили, деформації та механічних випробувань матеріалів»

ПРОТОКОЛ № 12 засідання ТК 156 та ПЕРЕЛІК стандартів за сферою діяльності ТК 156, перегляд яких передбачений Планом перевірки національних стандартів на 2017 рік