3 - 6 вересня 2018 р. в м. Белфаст, Великобританія відбувся XXII Світовий конгрес Міжнародної конфедерації з вимірювань (ІМЕКО) “Знання через вимірювання”, в якому взяв участь і виступив з доповідями представник ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” директор інституту №3, д.т.н., проф. Величко О.М.
Конгрес був організований Інститутом вимірювань та контролю Великобританії (InstMC).

Тематика Конгресу охоплювала напрямки діяльності всіх технічних комітетів (ТК) ІМЕКО (ТК1-ТК5, ТК7-ТК24). До складу Міжнародного програмного комітету Конгресу, який очолював проф. Роман Моравскі (Польща), входили керівники всіх 23-х ТК ІМЕКО з 19-ти країн, зокрема, Німеччини, Італії, Японії, Франції, Великобританії, Бразилії, Португалії, США, Польщі, тощо. Головою Організаційного комітету Конгресу був представник Великобританії проф. Рон Саммерс, який вів пленарні засідання Конгресу разом з Президентом ІМЕКО проф. Кеном Граттаном (Великобританія).

Read more ...

18-19 вересня 2018 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся учбовий семінар з підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія» на тему: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях».

Read more ...
20-23 серпня 2018 р. в м. Скоп’є (Республіка Македонія) за запрошенням керівництва Факультету електротехніки Університету Кирила та Мефодія у Скоп’є відбувся тренінг «Імплементація Угоди СІРМ МRА: міжнародні звірення національних еталонів і СМС» для співробітників Інституту електричних вимірювань та матеріалів, який провели директор інституту № 3, д.т.н., проф. Величко О.М. і начальник науково-дослідної лабораторії к.т.н. Карпенко С.Р.
Read more ...

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 23-24 жовтня 2018 року підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців підприємств харчової галузі

ТЕМА: «Планування та проведення внутрішніх аудитів системи управління безпечністю харчових продуктів на відповідність вимогам ДСТУ ISO 22000:2007»

Read more ...

22 серпня 2018 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся семінар за участю Держпродспоживслужби на тему: «Європейський підхід до проведення державного контролю харчових продуктів в Україні. Випробування окремих забруднюючих речовин. Метрологічні вимоги до фасованих продуктів. Інформація на маркуванні, що може ввести в оману тощо».

Read more ...

More Articles ...