Міжнародна конференція
«The Conference on Precision Electromagnetic Measurements (CPEM) - 2018»

8-13 липня 2018 р. у м. Парижі, Франція відбулася найпрестижніша міжнародна конференція з прецизійних електромагнітних вимірювань «The Conference on Precision Electromagnetic Measurements (CPEM) - 2018», організована LNE та Paris Observatory and the CNRS, у якій взяли участь працівники ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»: начальник науково-дослідної лабораторії відділу № 11 Карпенко С.Р., заступник начальника відділу № 29 Вендичанський Р.В., старший науковий співробітник відділу № 29 Ісаєв В.В. з доповідями за напрямками роботи відділів.

Read more ...

Шановні колеги!

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» за участю Держпродспоживслужби 22 серпня 2018 року проводить семінар на тему: «Європейський підхід до проведення державного контролю харчових продуктів в Україні. Випробування окремих забруднюючих речовин. Метрологічні вимоги до фасованих продуктів. Інформація на маркуванні, що може ввести в оману тощо».

Read more ...

14 червня 2018 року на базі державного підприємства «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ») відбувся семінар на тему: «Державний ринковий нагляд за нехарчовою продукцією. Метрологічне забезпечення виробництва. Охорона праці на виробництві».

Read more ...

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 24 - 25 липня 2018 року семінар з підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців лабораторій на тему: «Підготовка до акредитації та аудит в лабораторіях відповідно до  вимог ДСТУ  ISO/IEC 17025:2017. Окремі вимоги до лабораторій. Менеджмент ризиків».

Read more ...

6 червня 2018 р. на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ Міжсекторальної групи призначених Мінекономрозвитку органів з оцінки відповідності згідно з Технічним регламентом щодо неавтоматичних зважувальних приладів, Технічним регламентом засобів вимірювальної техніки та Технічним регламентом законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.

Read more ...