5 грудня 2017 року в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» під егідою Мінекономрозвитку України відбувся ІІ міжнародний Форум із технічного регулювання за участі представників Національної ради з питань торгівлі Швеції, Програми розвитку комерційного права США, Німецького товариства міжнародного співробітництва, зацікавлених міністерств, інших центральних органів виконавчої влади України, технічних комітетів стандартизації, державних підприємств, установ та організацій, асоціацій, профспілок та громадських організацій, зокрема, Європейська Бізнес Асоціація на тему: «Належна регуляторна практика подолання технічних бар’єрів в торгівлі (на прикладі електротехнічної та машинобудівної галузі)».

Read more ...

23 листопада 2017 року в ДП «Укрметртестстандарт» за участю начальника Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби відбувся семінар на тему: «Державне регулювання безпечності харчових продуктів. Основні положення закону України про державний контроль за дотриманням законодавства щодо харчових продуктів. Сучасні вимоги санітарного законодавства при виробництві харчових продуктів».

Семінар орієнтований на фахівців із стандартизації, метрології, якості, керівників випробувальних лабораторій,  розробників документації та інших зацікавлених осіб.

Read more ...

9 листопада 2017 року Український науково-методичний центр оцінки відповідності та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії (УкрПРОДТЕСТ) ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» спільно з ТОВ «РЕАЛАБ» на базі підприємства  провели семінар на тему: «Розробка обернено-фазових методів аналізу у високоефективній рідинній хроматографії».

Read more ...

16 листопада 2017 року в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбулось  XII засідання Технічного комітету стандартизації ТК 156 - «Прилади для вимірювань маси, сили, деформації та механічних випробувань матеріалів».

На семінарі були присутні, окрім, власне організаторів – директора та фахівців науково-виробничого інституту метрологічного забезпечення вимірювань геометричних, механічних і віброакустичних величин ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» - ще понад сорок спеціалістів у галузі стандартизації та метрології з 23-х провідних підприємств України.

Read more ...

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» радий повідомити, що в стінах нашого центру, на постійній основі, діятиме виставка Музею ваг, проекту групи компаній «Мир весов».

Даний захід присвячений механічним вагам, котрі використовувались на теренах нашої країни від Епохи  вікінгів до Радянського періоду. Вашій увазі будуть представлені ваги та гирі з найрізноманітніших куточків світу.

Read more ...
Page 1 of 5