ВІТАЄМО ВСІХ!

16 листопада 2018 року Генеральна конференція з мір та ваг Метричної Конвеції одностайно прийняла резолюцію, яка затвердила визначення одиниць системи SI через фундаментальні фізичні сталі: константи Планка, Джозефсона, Холла, Больцмана, елементарний електричний заряд, швидкість світла у вакуумі.

Нобелівські лауреати, доповідачі Генеральної конференції, Клауцс фон Клітцинг та Вільям Філіпс визначили цю довгоочікувану подію, як найбільшу революцію після французької 1799 року!

Україну на конференції представляла офіційна делегація у складі: заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченка Ю.П., директора департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України Віткіна Л.М., генерального директора ДП ННЦ “Інститут метрології” Неєжмакова П.І. та заступника генерального директора з метрології, оцінки відповідності ЗВТ та наукової діяльності ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” Кузьменка Ю.В.

21 листопада 2018 року на базі ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" відбудеться науково-технічний семінар на тему

"Вимірювання натягу тросів і канатів у спорудах і конструкціях. Метрологічне забезпечення і безпека".

Участь у семінарі безкоштовна.

Початок семінару о 10:00.

ПРОГРАМА семінару.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: (044) 526-36-89 Анна Ковальчук.

25-26 жовтня 2018 року у місті Кишинів (Республіка Молдова) відбулась робоча зустріч заступника генерального директора з метрології, оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки та наукової діяльності Державного підприємства «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» Ю.В. Кузьменка з представниками Національного інституту метрології (НІМ) Республіки Молдова.

Read more ...

На виконання доручення Мінекономрозвитку України, Проектом міжнародної технічної допомоги, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується консорціумом під керівництвом GFA Consulting Group, на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»  7-8 листопада 2018 року відбувся семінар у сфері метрології, присвячений питанням регулювання в ЄС фасованих товарів та пляшок, що використовуються як мірні ємності.

Read more ...

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 04-05 грудня 2018 року підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія»

ТЕМА: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях»

Read more ...