Шановні колеги та партнери!

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені веселощами, очікуваннями дива й казки, душевного тепла і надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що минувший рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Тож зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч! Нехай прийдешній рік виправдає Ваші найзаповітніші надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям! Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                  Д.А. Сабатович

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята – Дня Збройних Сил України!

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Переконаний, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України, адже  Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

Бажаю миру та спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, добра та достатку Вашим оселям! Продовжуйте й надалі своєю важливою справою нагадувати всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                                                                               Д.А.Сабатович

17 листопада директор науково-виробничого інституту МЗ вимірювань геометричних, механічних та віброакустичних величин ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Самойленко Олександр Миколайович святкував свій ювілей з нагоди 60-тиріччя!

Шановний наш, у День народження прийнято рахувати роки. Кажуть, що вони – це наш багаж, який ми несемо через життя, збираючи у нього все, що з нами трапляється. Але навіть наймісткіші валізи одного разу можуть переповнитися. Тому ми Вам бажаємо, щоб Ваш надійний корабель, впевнено розсікаючи хвилі Долі, завжди мав на своєму борту Щастя і Радість, Любов і Здоров’я, Успіх та Удачу, Мрії і Друзів. Нехай Досвід, Мудрість та Сила завжди допомагають керувати кораблем Життя. Нехай Впевненість, Надійність і Прагнення незримо супроводжують Вас у Дорозі. Складайте у скарбницю своєї душі Враження, Зустрічі, Подорожі та як непотрібний баласт викидайте за борт невдачі і засмучення, поганий настрій і тугу. І тоді Ваше серце завжди буде  відкрите для нових Звершень і Перемог!

З Днем народження!

З повагою,
колектив ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"

Шановні колеги та партнери!

Щиро вітаю Вас з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи!

gidnist 2

Це свято – незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Підтвердження того, що події минулого змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній та незалежній Україні.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

Зі святом!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»       Д.А.Сабатович

12 листопада чудова людина, справжній чоловік, найнадійніший і найкращий керівник -
генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» -  Дмитро Артемович Сабатович святкує ювілей з нагоди свого 50-тиріччя!

Дорогий наш, сильний, розумний, гарний, добрий, хоробрий в такий яскравий і барвистий день – День Вашого народження – хочеться побажати, щоби чудовий пазл життя складався виключно із шматочків щастя і утворював загальну картину радості й успіху. Нехай усі його щасливі частинки будуть приклеєні один до одного міцним здоров'ям, а з кожним новим днем народження їхня кількість тільки зростає! Нехай удача Вас любить, любов надихає, натхнення штовхає на великі вчинки! Бажаємо позитивних барвистих емоцій! Щоб мрії збувались і поруч завжди були вірні друзі, рідні та близькі, які підтримають у будь-яку хвилину. Щодня радуйте нас своєю променистою посмішкою і прекрасним настроєм, а ми обіцяємо Вам неодмінно в цьому допомагати!

З повагою та любов’ю,
колектив ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»