20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні, котрі віддали своє життя за свободу та гідність, за кращу долю свою і кожного з нас. Вони проявили стійкість, силу духу, самовідданість та велику людську, громадянську і національну відвагу, тим самим назавжди змінивши хід історії нашої держави.

Герої не вмирають… Пам’ятаємо…

nebesna sotna1

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» розпочинає роботи з проведення обов’язкової сертифікації двоколісних транспортних засобів (мотоциклів), що були у користуванні, згідно з положеннями Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання, затвердженого наказом Мінінфраструктури України від 17 серпня 2012 року № 521.

Запрошуємо всіх зацікавлених до співпраці

Шановні колеги та партнери!

Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

     Настає час нових надій, успіхів і перемог. Яким буде наступний рік, залежить від кожного з нас. Тому, насамперед, хочу подякувати Вам за відмінну роботу, відданість і чуйність та побажати віри в себе і свої сили, великих звершень, відкриттів і сподівань. Ми їх обов'язково втілимо в життя! Нехай прийдешній рік лише примножує рахунок щасливих миттєвостей, поруч будуть дорогі Вам люди, а тепло сімейного вогнища приверне бажаних гостей. Прийміть сердечні побажання здоров'я, благополуччя, щастя і процвітання!

Гарного настрою та веселих зимових свят!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»          Д.А. Сабатович

Шановні колеги та партнери!

Щиро вітаю Вас з Днем Соборності та Свободи України!

Day 22Jan 3

22 січня навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день 1919 року проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. 

Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України. Взаємна готовність працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя, невіддільна від почуття національної свободи та гідності. 

Лише у єдності наша сила, і лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть змогу побудувати нам сильну й високорозвинену державу. 

Вітаючи Вас з Днем Соборності та Свободи України, бажаю міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідної України!

Зі святом нашого єднання, дорогі земляки!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                          Сабатович Д.А.

Шановні колеги та партнери!
Сердечно вітаю Вас з Різдвом Христовим!

25 грудня віряни римсько-католицької церкви усього світу збираються за святковим столом, аби відзначити радісне вселенське свято - Різдвяний вечір.

Read more ...
Page 1 of 4