Шановні колеги!

Цьогоріч 20 травня в світі метрології подвійне свято. Символічно, що саме у Всесвітній день метрології набуває чинності проект реформи, схвалений ще 16 листопада 2018 року на 26-й Генеральній конференції з мір та ваг щодо нових визначень основних одиниць системи SI.

Read more ...

Шановні колеги, ветерани та учасники війни!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. Ми з глибокою повагою низько схиляємо голови перед священною пам’яттю воїнів і мирних людей, які крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати віддавали життя заради миру та щасливого майбутнього своїх нащадків, бо перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів людських доль наших співвітчизників.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть справжнє усвідомлення та велика вдячність до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до рідної землі, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у краще «завтра» нашої незалежної держави.

Сердечно бажаю кожному міцного здоров'я, злагоди, довгих літ життя, добробуту та благополуччя!

Пам’ятаємо…Ніколи знову…

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                     Д.А.Сабатович

Дорогі колеги та партнери!

Від щирого серця вітаю із світлим та радісним святом – Воскресінням Христовим!

Бажаю благополуччя, гармонії, міцного здоров’я, сімейного затишку, щастя і миру Вашим домівкам! Нехай дзвін Великодніх дзвонів очистить та наповнить душі благодаттю, а серця – почуттям надії, любові та бажанням творити добро!

Христос Воскрес!

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»      Д.А. Сабатович

pascha

Шановні колеги та партнери!

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем солідарності трудящих - 1 Травня!

Зичу відмінного здоров’я, бадьорості духу, абсолютного щастя, весняного тепла, натхнення, творчої праці! Нехай трудова діяльність приносить не тільки стабільність і добробут, але й радість від досягнення нових вершин і спілкування в колективі. Миру, злагоди та добробуту Вашим оселям!

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»     Д.А. Сабатович

За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці, в тому числі й Україна, відповідно до Указу Президента № 685 від 18 серпня 2006 року.

Read more ...