ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

Взятий Україною курс на інтеграцію з законодавством Євросоюзу вимагає від виробників нового, жорсткого підходу до контролю якості харчової продукції відповідно до вимог регламентів і директив Європейського союзу. Особливо це відноситься до перевірки продукції на вміст харчових алергенів.

Лабораторний контроль на наявність алергенів в харчовій продукції під час експорту та продажу на внутрішньому ринку України є важливою ланкою для підтвердження безпечності продукту для здоров’я людини.

Read more ...

Всіх метрологів, всіх без винятку організацій та підприємств, всіх, хто так, чи інакше має справу з вимірюваннями – всіх, всіх, всіх вітаємо з остаточним і повним приєднанням України до Метричної Конвенції!

Метрична Конвенція – угода на рівні голів держав підписана 20-го травня 1875 року. Це документ і водночас всесвітня організація, що об’єднує метрологічні системи 60 Країн Членів, до яких з 7-го серпня 2018 року належить Україна, та 42 країн - Асоційованих учасників Генеральної Конференції з Мір та Ваг. Функціонування цих систем під егідою та у складі Метричної Конвенції визначає точність та достовірність всіх вимірювань, де б та для чого б вони не здійснювались.

У листопаді цього року делегація України вперше за всю історію Конвенції братиме участь, як офіційний представник повноправної Країни Члена, у 26-му засіданні Генеральної Конференції з Мір та Ваг. Цьому засіданню випала історична місія затвердити нові визначення основних одиниць системи СІ, які базуються на природних фізичних константах, зокрема квантових!

Untitled 3

Повідомляємо, що ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" та Узбецький національний інститут метрології (ДП "УзНІМ") підписали угоду про наукове та технічне співробітництво.

Спільна діяльність цих двох наукових метрологічних установ є важливою та стає особливо актуальною з оглядом на приєднання України до Метричної Конвенції та набуття в липні цього ж року Республікою Узбекістан статусу Ассоціянта  (Associate) Генеральної конференції з мір та ваг Метричної Конвенції.

Згідно Угоди про співробітництво ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" та ДП "УзНІМ" має здійснюватися у таких напрямках:

  • удосконалення систем менеджменту якості;
  • розроблення методик та процедур калібрування засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) та оцінки невизначеності вимірювань;
  • дослідження національних еталонів шляхом двосторонніх звірень;
  • розроблення програм випробувань з метою затвердження типу;
  • тренінг персоналу шляхом взаємного стажування;
  • співробітництво у сфері метрологічного законодавства тощо.

Шановні колеги та партнери!

Сердечно вітаю Вас із найбільшим національним святом нашої державності - Днем Незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Сьогодні завдання усіх громадян України – зробити усе, щоб наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль і снаги, аби наблизити пору її розквіту.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, миру, щедрої долі, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього! Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України! А мрія про краще життя окриляє усіх нас на нові звершення, нові добрі справи в ім’я нашої держави та її майбутніх поколінь!

Зі святом! Слава Україні!

З повагою,
генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»
Д.А. Сабатович

Державний первинний еталон одиниці молярної частки компонентів у газових середовищах ДЕТУ 05-01-15, створений у ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ", регулярно бере участь у міжнародних звіреннях аналогічних еталонів, що належать національним метрологічним інститутам інших країн. За результатами успішної участі в нещодавно завершених міжнародних звіреннях COOMET.QM-K111 до бази даних "Угоди про взаємне визнання національних еталонів та свідоцтв про калібрування та вимірювання, виданих національними метрологічними інститутами" (CIPM MRA) було додано п’ять нових рядків калібрувальних та вимірювальних можливостей (СМС) ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" у галузі аналізу газів.

Read more ...