Шановні колеги та партнери!

Щиро вітаю Вас з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи!

gidnist 2

Це свято – незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Підтвердження того, що події минулого змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній та незалежній Україні.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

Зі святом!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»       Д.А.Сабатович

17 листопада директор науково-виробничого інституту МЗ вимірювань геометричних, механічних та віброакустичних величин ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Самойленко Олександр Миколайович святкував свій ювілей з нагоди 60-тиріччя!

Шановний наш, у День народження прийнято рахувати роки. Кажуть, що вони – це наш багаж, який ми несемо через життя, збираючи у нього все, що з нами трапляється. Але навіть наймісткіші валізи одного разу можуть переповнитися. Тому ми Вам бажаємо, щоб Ваш надійний корабель, впевнено розсікаючи хвилі Долі, завжди мав на своєму борту Щастя і Радість, Любов і Здоров’я, Успіх та Удачу, Мрії і Друзів. Нехай Досвід, Мудрість та Сила завжди допомагають керувати кораблем Життя. Нехай Впевненість, Надійність і Прагнення незримо супроводжують Вас у Дорозі. Складайте у скарбницю своєї душі Враження, Зустрічі, Подорожі та як непотрібний баласт викидайте за борт невдачі і засмучення, поганий настрій і тугу. І тоді Ваше серце завжди буде  відкрите для нових Звершень і Перемог!

З Днем народження!

З повагою,
колектив ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"

Шановні колеги та партнери, дорогі українці!

14 жовтня ми відзначаємо два славетних свята – Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України!

Подвиги захисників Вітчизни — це та велика і велична правда історії. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим пращурам!

Від щирого серця бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, злагоди, міцного здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і сподівань, високих досягнень у нелегкій праці, радості та добра!

 

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                           Сабатович Д.А.

12 листопада чудова людина, справжній чоловік, найнадійніший і найкращий керівник -
генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» -  Дмитро Артемович Сабатович святкує ювілей з нагоди свого 50-тиріччя!

Дорогий наш, сильний, розумний, гарний, добрий, хоробрий в такий яскравий і барвистий день – День Вашого народження – хочеться побажати, щоби чудовий пазл життя складався виключно із шматочків щастя і утворював загальну картину радості й успіху. Нехай усі його щасливі частинки будуть приклеєні один до одного міцним здоров'ям, а з кожним новим днем народження їхня кількість тільки зростає! Нехай удача Вас любить, любов надихає, натхнення штовхає на великі вчинки! Бажаємо позитивних барвистих емоцій! Щоб мрії збувались і поруч завжди були вірні друзі, рідні та близькі, які підтримають у будь-яку хвилину. Щодня радуйте нас своєю променистою посмішкою і прекрасним настроєм, а ми обіцяємо Вам неодмінно в цьому допомагати!

З повагою та любов’ю,
колектив ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»

Шановні колеги!

Сердечно вітаю Вас з Днем працівників стандартизації та метрології України та Всесвітнім днем стандартів!

Щиро бажаю Вам і Вашим сім’ям мирного неба, міцного здоров`я, щастя, добробуту, творчого натхнення та утвердження високих стандартів життя на благо українського народу.

Стандартизація, метрологія, сертифікація (оцінка відповідності) – це фундаментальні складові технічного регулювання, надійна основа для захисту прав споживачів та стабільного розвитку держави. Стандарти відіграють важливу роль у міжнародній торгівлі, захисті довкілля, в удосконаленні програм безпеки і охорони здоров’я, розвитку економіки країни.

Саме від Вашого вкладу в розвиток галузі залежать темпи впровадження нових технологій у промисловості, розроблення та виробництво високоякісних видів продукції. Завдяки Вашій праці урізноманітнюється і розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів та послуг.

Наснаги Вам, сил та наполегливості!

Зі святом!

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                   Д.А. Сабатович