Нашій колезі, начальнику науково-методичної лабораторії хроматографічних досліджень ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Левчук Ірині Володимирівні, ВАК України присвоїв науковий ступінь доктора технічних наук!

LevchykШановна Ірино Володимирівно, прийміть найщиріші вітання! Це, без перебільшення, знакова подія не тільки у Вашому особистому та професійному житті, але й у житті всього підприємства! Бажаємо Вам наснаги для підкорення нових вершин та втілення наукових ідей! Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх, розуміння та підтримка однодумців!

З повагою,

колектив ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»

Любі жінки!

Коли зима відступає і приходить весна, місяць березень разом з сонячними променями дарує своє чудове свято – Міжнародний жіночий день!
Хочеться побажати тільки позитивних емоцій, безмежного щастя і міцного здоров’я! Щоб негаразди оминали, а кожен день був приводом для нової радості! Нехай у Ваших будинках та душах буде тепло від любові, уваги та стабільності!

З 8 березня, дорогі берегині!

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                 Д.А. Сабатович

22 січня наш народ урочисто відзначає 100-ту річницю проголошення Акту Злуки (об’єднання у 1919 році східних і західних українських земель в єдину Соборну українську державу). Із року в рік, це величне свято – День соборності України – нагадує кожному, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу усім громадянам України здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                             Д.А.Сабатович

5 березня святкує свій ювілей з нагоди 60-тиріччя начальник Українського науково-методичного центру оцінки відповідності та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії (УкрПРОДТЕСТ) ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Володимир Костянтинович Семенович.

Read more ...

Шановні колеги та партнери!

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені веселощами, очікуваннями дива й казки, душевного тепла і надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що минувший рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Тож зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч! Нехай прийдешній рік виправдає Ваші найзаповітніші надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям! Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                  Д.А. Сабатович