ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВЕТЕРАНИ, ПАРТНЕРИ!

Маю честь привітати Вас зі святкуванням знаменної дати - 115-ї річниці від дня створення Київської повірочної палатки мір та вагів, відкриття якої започаткувало історію ДП «Укрметртестстандарт».

Sabatovich 115Минули, наче мить, десятки літ…Пройдений шлях у 115 довгих років уособлює в собі нерозривний зв’язок між минулим та сьогоденням, який зібрав воєдино досвід, мудрість, професіоналізм багатьох поколінь. Дотепер ДП «Укрметртестстандарт» зосереджується на новітніх, перспективних наукових розробках, інноваціях, що покликані забезпечити високий рівень наданих послуг.

Щонайперше, наше підприємство – це люди, фахівці найвищого ґатунку, це всі ми. Завдячуючи корифеям праці, які багато років свого життя віддали роботі та нинішньому поколінню фахівців, що день у день втілюють новаторські ідеї - діяльність підприємства перетворилась на справжній тріумф! Спільна, самовіддана праця згуртовує нас в ім’я процвітання

ДП «Укрметртестстандарт».

 Цієї святкової днини бажаємо всім нам стабільності в роботі, поваги від партнерів, бадьорості, сили духу, невичерпної енергії, міцного здоров’я на многії та благії літа!

З глибокою шаною до Вашої праці,

Генеральний директор

ДП «Укрметртестстандарт»                                                  Д.А.  Сабатович