ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!

З 2011 року в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» розпочато серійне виробництво тест-систем для якісного та кількісного визначення генетично модифікованих організмів (ГМО) в харчових продуктах. Тест-системи виготовляються згідно з ТУ У 24.6-02568182-001:2011 «Тест-системи для визначення якісного та кількісного вмісту генетично модифікованих організмів (ГМО) рослинного походження в харчових продуктах. Технічні умови» в форматі полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) у режимі реального часу. Вони виявляють таксон – специфічні ділянки ДНК, регуляторні послідовності або трансформаційні події з подальшим визначенням якісного та кількісного вмісту ГМО.

Набори для якісного та кількісного визначення ГМО запатентовані (патент №72083 від 10.08.2012). Тест-системи повністю придатні для проведення випробувань відповідно до ДСТУ ISO 21569:2008, ДСТУ ISO 21570:2008, ДСТУ ISO 21571:2008. Вони відкритого типу та придатні для використання більшістю ампліфікаторів, якими оснащені лабораторії України. Програма ампліфікації універсальна і застосовується до восьми різних тест-систем.

Якість наших наборів підтверджена у міжнародних раундах порівняльних випробувань, які проводяться провідними європейськими організаціями: Об’єднаним європейським центром досліджень JPC (Бельгія), EU-RLGMFF (Італія), FAPAS GeMMA Scheme (Велика Британія).

Фахівці науково-виробничої лабораторії молекулярно-генетичних досліджень ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводять стажування персоналу лабораторій замовників з питань:

  • виділення ДНК з різноманітних зразків харчових продуктів;
  • постановці ПЛР у режимі реального часу;
  • інтерпретаціі результатів випробувань як якісних, так і кількісних;
  • контролю якості випробувань.

Наша лінійка тест-систем у 1,5-2 рази дешевша за російські аналоги та в 5-7 разів – за європейські та американські. Даними наборами користуються лабораторії Мінекономіки, Держпродспоживслужби, МОЗ, а також комерційні лабораторії.

Ми гарантуємо нашим замовникам надання постійної консультативної підтримки, участі у тренінгах, раундах порівняльних випробувань з якісного та кількісного визначення ГМО. Запрошуємо до співпраці всі лабораторії України, які проводять випробування харчових продуктів.

Контактна особа:

к.вет.н. Руслан ГОЛУБЕЦЬ,

начальник науково-виробничої лабораторії молекулярно-генетичних досліджень «УкрПРОДТЕСТ» ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»

тел: 044 526 10 30, 044 528 04 14

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.ukrprodtest.kiev.ua

02n

DSC4999n