ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» пропонує вам 13 травня 2021 на платформі zoom о 10.00 годині вебінар, який буде проходити у форматі «живого» спілкування

ТЕМА: «Маркування - путівник для споживачів в світі харчових продуктів. Розгляд практичних питань. Презентація прикладів маркування».

На вебінарі будуть розглянуті питання, які надходили на адресу ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ», а також питання, які будуть направлені на e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. за 2-3 дні до початку вебінару за тематикою.

Подробнее...

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»
22.04.2021 на платформі zoom о 10.00 годині
проводить ВЕБІНАР
ТЕМА: "Оцінка відповідності - як надійний інструмент підтвердження безпечності електрообладнання. Законодавчі вимоги до маркування нехарчової продукції".

Цільова аудиторія:

  • виробники електро- та радіо- обладнання;
  • фахівці із стандартизації, якості, оцінки відповідності;
  • керівники випробувальних лабораторій.
Подробнее...

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

23.03.2021 на платформі zoom о 10.00 годині

Цільова аудиторія: 

  • виробники харчових продуктів
  • фахівці із стандартизації, якості, технологи
  • керівники випробувальних лабораторій
Подробнее...

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

6 квітня 2021 р. Регіональна метрологічна організація КООМЕТ організовує вебінар на тему: «Роль невизначеності вимірювань при ухваленні рішення щодо оцінки відповідності в галузі законодавчої метрології».

Для реєстрації на онлайн-захід необхідно надіслати лист на e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 01.04.2021р. У листі просимо підтвердити участь у вебінарі, а також повідомити актуальну адресу електронної пошти. На вашу пошту ми заздалегідь направимо вам розклад вебінару та лінк для підключення до відеоконференції на платформі Zoom.

З повагою,
к.т.н. Юрій Кузьменко,
в.о. Голови ТК 2 «Законодавча метрологія»,
заступник генерального директора з метрології
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»

Калібрування еталонів електричної ємності Andeen-Hagerling AH11A в Міжнародному бюро мір і ваг (BIPM)

В період з 17 листопада по 8 грудня 2020 року в Міжнародному бюро мір і ваг (BIPM), м. Севр, Франція, було здійснено калібрування еталонів ємності Andeen-Hagerling AH11A (10 пФ - 3 шт. та 100 пФ - 3 шт.), що входять до складу Державного первинного еталону одиниць електричної ємності та фактора втрат ДЕТУ 08-06-01.

Подробнее...