Шановні колеги та партнери!

Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був нелегким – як для всієї країни, так і для кожного її громадянина зокрема. Тож нехай усі проблеми й негаразди залишаться у старому році, а рік прийдешній буде сповнений добрими, радісними подіями, зміцнить дух, надихне на нові звершення та примножить віру в щасливе майбутнє!

Бажаю Вам міцного здоров’я та довголіття, гармонії, достатку та злагоди і, обов’язково поряд людей, щедрих на любов! Нехай разом із Різдвяною Зорею запалиться у Ваших серцях вогонь надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших мрій!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро САБАТОВИЧ

Шановні колеги та партнери!

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні моменти новітньої історії України. Події 2004 та 2013 років – дали старт формуванню нового покоління Героїв, підняттю патріотичної свідомості, можливості жити в принципово новій державі.

Цього дня ми вшановуємо громадянський подвиг, відданість і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли свій вибір та національні інтереси. Завзяття та любов українців до Батьківщини вкотре довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Низько вклоняємось усім, хто віддав своє життя за свободу та гідність, за незалежність та суверенність вітчизни.

Бажаю злагоди та мирного неба, добробуту та згуртованості, віри, сили духу, спільної мети та успішних реалізацій поставлених цілей на благо Української держави!

Зі святом!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                  Дмитро САБАТОВИЧ

Шановні колеги та партнери!

Щиро вітаю з професійним святом - Днем працівників стандартизації та метрології України та Всесвітнім днем стандартів!

Велика вдячність Вам, шановні стандартизатори та метрологи, усі працівники системи технічного регулювання, за Ваше сумлінне ставлення до своїх обов’язків, невтомність, самовідданість і творчий пошук .

Переконаний, що Ви і надалі робитимете все від Вас залежне для економічного розвитку нашої країни, досягнення високих життєвих стандартів, а Ваша праця сприятиме підвищенню якості та безпеки товарів, робіт і послуг та захисту прав споживачів.

Бажаю міцного здоров’я і благополуччя, успіхів на професійній ниві та злагоди у родинах!

Наснаги Вам, сил та наполегливості!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»      Дмитро САБАТОВИЧ

Шановні колеги та партнери!

14 жовтня українці відзначають одразу два славетних свята - Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України!

Це день спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, незламної волі, надійного родинного тилу та добробуту!

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро САБАТОВИЧ

ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!

З 2011 року в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» розпочато серійне виробництво тест-систем для якісного та кількісного визначення генетично модифікованих організмів (ГМО) в харчових продуктах. Тест-системи виготовляються згідно з ТУ У 24.6-02568182-001:2011 «Тест-системи для визначення якісного та кількісного вмісту генетично модифікованих організмів (ГМО) рослинного походження в харчових продуктах. Технічні умови» в форматі полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) у режимі реального часу. Вони виявляють таксон – специфічні ділянки ДНК, регуляторні послідовності або трансформаційні події з подальшим визначенням якісного та кількісного вмісту ГМО.

Подробнее...