Шановні колеги та партнери!

14 жовтня українці відзначають одразу два славетних свята - Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України!

Це день спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, незламної волі, надійного родинного тилу та добробуту!

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро САБАТОВИЧ

Шановні колеги та партнери!

Щиро вітаю з професійним святом - Днем працівників стандартизації та метрології України та Всесвітнім днем стандартів!

Велика вдячність Вам, шановні стандартизатори та метрологи, усі працівники системи технічного регулювання, за Ваше сумлінне ставлення до своїх обов’язків, невтомність, самовідданість і творчий пошук .

Переконаний, що Ви і надалі робитимете все від Вас залежне для економічного розвитку нашої країни, досягнення високих життєвих стандартів, а Ваша праця сприятиме підвищенню якості та безпеки товарів, робіт і послуг та захисту прав споживачів.

Бажаю міцного здоров’я і благополуччя, успіхів на професійній ниві та злагоди у родинах!

Наснаги Вам, сил та наполегливості!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»      Дмитро САБАТОВИЧ

22.10.2020 на платформі zoom о 10.00 годині
ПРОГРАМА вебінару за напрямком «Маркування нехарчової продукції»
ТЕМА: «Розгляд питань з маркування нехарчової продукції»

Подробнее...

ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!

З 2011 року в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» розпочато серійне виробництво тест-систем для якісного та кількісного визначення генетично – модифікованих організмів (ГМО) в харчових продуктах. Тест-системи виготовляються згідно з ТУ У 24.6-02568182-001:2011 «Тест-системи для визначення якісного та кількісного вмісту генетично модифікованих організмів (ГМО) рослинного походження в харчових продуктах. Технічні умови» в форматі полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) у режимі реального часу. Вони виявляють таксон – специфічні ділянки ДНК, регуляторні послідовності або трансформаційні події з подальшим визначенням якісного та кількісного вмісту ГМО.

Подробнее...

15.10.2020 (для територіальних центрів стандартизації), 05.11.2020 (для суб'єктів господарювання) на платформі zoom о 10.00 годині
ПРОГРАМА вебінару за напрямком «Стандартизація»
ТЕМА:
«Правові та організаційні засади стандартизації в Україні. Типова побудова, викладення, оформлення технічних умов України»

Подробнее...