Інформація
про участь у 11-й Міжнародній конференції з електротехніки та енергетики (ЕРЕ 2020)

Директор інституту № 3, проф., д.т.н. Олег Величко 22–23 жовтня 2020 р. взяв участь у он-лайн 11-й Міжнародній конференції з електротехніки та енергетики (ЕРЕ 2020), яка була організована і проведена факультетом електротехніки Технічного університету Ясс, Румунія.

Головою конференції був проф. М. Темнеану (Румунія), а головою організаційного комітету конференції – проф. А. Салціану (Румунія). До наукового комітету входило 58 науковців з 18-ти країн, зокрема Румунії (27 представників), Італії (6), Франції (4), Португалії, Молдови (по 3), Словенії, Словаччини, Болгарії (по 2), США, Швейцарії, Туреччини тощо.

До програми конференції увійшло загалом 142 доповіді на 2-х пленарних і 24-х тематичних секціях. Проф. Олег Величко спільно з проф. А. Салціану провів 22 жовтня секцію “Метрологія і вимірювальні системи”, на якій було представлено дві його доповіді:

  • “Альтернативна оцінка результатів ключових звірень еталонів електричної ємності”;
  • “Альтернативна оцінка результатів ключових звірень еталонів різниці перетворення напруги змінного струму в постійний струм”.

За результатами конференції буде виданий звірник матеріалів, доповіді з якого будуть індексуватися у наукометричних базах Scopus і Web of Science.

ЕРЕ 2020 2