Выберите язык

23-й Міжнародний симпозіум ІМЕКО ТК 4 відбувся 17–20 вересня 2019 р. у м. Сіань, Китай, в якому взяли участь і виступили з доповідями представники ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” директор інституту № 3, д.т.н., проф. Величко О. М. і начальник лабораторії відділу № 11 к.т.н. Карпенко С. Р. Симпозіум був організований Національним інститутом метрології Китаю (NIM) і Китайським товариством вимірювань (CSM).
До складу Міжнародного організаційного комітету Симпозіуму, який очолював голова ІМЕКО ТК 4 проф. А. Салсеану (Румунія), входили 38-м представників ТК 4 ІМЕКО з 28-ми країн, зокрема, Італії, Бельгії (по 3 представники), Румунії, Португалії, Словаччини, Греції, України, РФ (по 2 представники), Німеччини, Франції, Великобританії, Бразилії, Польщі тощо. Головою Організаційного комітету Конгресу був представник Китаю проф. Цин Хе, який вів пленарне засідання Симпозіуму разом із проф. А. Салсеану.
Робота Симпозіуму проходила у пленарній сесії:
  • проф. Шиян Ху (Китай) “Аналітика даних для інтелектуальної безпеки кібер-фізичної системи Smart Energy”;
  • проф. Гуган Чжан (Китай) “Огляд останніх зрушень стану інформованості щодо Інтернет-орієнтованого енергетичного електрообладнання”;
  • а також на 3-х спеціальних оральних секціях і у 2-х портерних сесіях.
До програми Симпозіуму було включено 61 доповідь (2-ві ключові пленарні доповіді, 21 – оральна і 38 – постерних) фахівців з 18 країн. Найбільшу кількість доповідей представили: Китай – 22 доповіді; Італія – 13; Україна і Німеччина – по 3, Румунія, Швейцарія, Туреччина, Словаччина і Чехія – по 2 тощо.
Від України (ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ”) представлено такі доповіді:
  • С. Карпенко, О. Величко “Міжлабораторні порівняння вимірювань електроенергії на промисловій частоті в Україні” (оральна доповідь);
  • О. Величко, Т. Гордієнко “Зв’язування результатів звірення РМО і міжлабораторних порівнянь для різниці перетворення змінної напруги у постійну” (постерна доповідь);
  • С. Карпенко, О. Величко, І. Карпенко “Оцінка впливу невизначеності залежності від гармонійного спотворення напруги для точних вимірювань потужності” (постерна доповідь).
Проф. О. Величко за запрошенням голови ІМЕКО ТК 4 проф. А. Салсеану взяв участь у засіданні ТК 4 від України. У межах програми Симпозіуму був організований візит до лабораторій Сіаньського університету Цзяотонг.
Доповіді учасників Симпозіуму надруковані у його матеріалах і будуть проіндексовані у міжнародних науко-метричних базах “Scopus” і “Web of Science”.