Увага!

Для широкого кола слухачів ми пропонуємо онлайн семінари,  індивідуальні тренінги та консультації по актуальним питанням на платформі zoom.

У кожного замовника є можливість прослухати лекційний матеріал, а також вирішити індивідуальні питання безпосередньо в даний момент. Онлайн зустрічі дають можливість проводити дискусії та вирішувати складні питання, що виникають у роботі. Активне, «живе» спілкування у зручний час та в комфортних умовах по індивідуальній програмі дає позитивні результати.

Також, ми можемо запропонувати проведення корпоративного тренінгу для конкретної компанії. Сучасна практика обміном інформацією в складних умовах дозволяє швидко вирішувати необхідні питання, володіти інформацією, змінами законодавства тощо.

Новий підхід у інформаційній роботі в умовах, які склалися на сьогоднішній день,  забезпечує дистанційне і безпечне спілкування, що дозволить мати ефективні результати і недарма витрачені кошти.

Ми працюємо для розвитку Вашої компанії і це дозволить Вам бути на гребені успіху навіть у найскладніших економічних умовах.

З можливих питань співпраці звертатися:

Бесараб Тетяна Василівна: вул. Краснова, 7/1, кімн. 108,
м. Київ, 03115 Контактний телефон: (044) 423-04-26,
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.