Відвідування Монгольського агентства зі стандартизації та метрології

MNCALogo

 

17–21 липня 2017 р. в м. Улан-Батор, Монголія у Монгольському агентстві зі стандартизації та метрології (MASM) відбулись зустрічі та наради з директором інституту № 3 ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” д.т.н., проф. Величком О. М. і начальником науково-дослідної лабораторії ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” к.т.н. Карпенком С. Р.

18 липня 2017 р. відбулась зустріч із заступником голови MASM з питань метрології Д. Сухаабараром, на якій обговорювались питання можливих напрямків співробітництва з ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” по питанням проведення звірень національних еталонів, здійснення технічного консультування співробітників метрологічних лабораторій MASM, поставки метрологічного обладнання, яке виготовляється в ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ”. Величко О. М. здійснив презентацію про діяльність ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” перед керівництвом та співробітниками MASM, до складу якого входить Національний метрологічний інститут і повірочні заклади у провінціях.

19–21 липня 2017 р. представники ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” ознайомились з роботою метрологічних лабораторій MASM, зокрема лабораторій електричних вимірювань, вимірювання часу та частоти, температурних вимірювань, вимірювань довжини, вимірювання об’єму та витрат рідин, а також з лабораторіями Повірочного закладу MASM у м. Улан-Батор. Здійснене технічне консультування пілотною лабораторією фахівців лабораторії електричних вимірювань Національного метрологічного інституту в рамках виконання проекту КООМЕТ 695/UA/16 (COOMET.EM-K5) зі звірення національних еталонів електричної потужності.

Національний метрологічний інститут Монголії зацікавлений у проведенні міжнародних звірень еталонів електричних і оптичних величин, а також у придбанні метрологічного обладнання, яке виготовляється в ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ”, зокрема автоколіматора фотоелектричного АКФ 0,2.