ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 04-05 грудня 2018 року підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія»

ТЕМА: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях»

Назва теми, питання для розгляду:

1. Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 05.06.2014 №1314-VII:

  • законодавчо регульована та добровільна сфера в галузі метрології. Основні положення та вимоги Закону;
  • перелік категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (постанова КМУ від 04.06.2015 №374);
  • вимоги технічних регламентів щодо засобів вимірювальної техніки;
  • повірка засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації. Організація та порядок проведення повірки (наказ Мінекономрозвитку від 08.02.2016 №193);
  • міжповірочні інтервали ЗВТ, порядок визначення (постанова КМУ від 16.12.2015 №1195, наказ Мінекономрозвитку від 13.10.2016 №1747).

2. Процедура уповноваження на проведення повірки ЗВТ.

3. Загальні підходи до калібрування ЗВТ, його зміст, об’єкти та суб’єкти,  простежуваність. Рекомендації по визначенню термінів наступних калібрувань.

4. Акредитація випробувальних і калібрувальних лабораторій. Вимоги до контролю технічних характеристик випробувального обладнання.

5. Вимірювання у сфері та поза сферою законодавчо регульованої метрології. Діяльність вимірювальних лабораторій в умовах нового законодавства.

Порядок проведення оцінювання та визнання вимірювальних можливостей випробувальних лабораторій.

Вручення учасникам іменних свідоцтв

 

Підвищення технічної компетентності проводять провідні фахівці з метрології та метрологічної діяльності ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»

 

УМОВИ ПРИЙНЯТТЯ УЧАСТІ У ЗАХОДІ

За участь у заході сплачується внесок у розмірі 3 720,00 грн. за одного учасника (з урахування ПДВ).

Договір та рахунок для оплати заходу, а також акти здачі-приймання послуг будуть відправлені на Ваш е-mail після отримання заявки на участь у заході.

 

Заявка

Лист щодо надання погслуг ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" з підвищення технічної компетентності та ділових якостей за напрямком «МЕТРОЛОГІЯ».

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Метрологічна, 4, актова зала.

Заявку направляти:

Тел./факс  423-04-26,  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Початок роботи (перший день): 10:00 год.

Орієнтований час закінчення (перший день): 14:30 год.

Початок роботи (другий день): 10:00 год.

Орієнтований час закінчення (другий день): 13:30 год.

Під час реєстрації учасникам семінару при собі необхідно мати два примірники договору та два примірники акту здачі-приймання послуг оформлені стороною Замовника.