16 листопада 2017 року в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбулось  XII засідання Технічного комітету стандартизації ТК 156 - «Прилади для вимірювань маси, сили, деформації та механічних випробувань матеріалів».

На семінарі були присутні, окрім, власне організаторів – директора та фахівців науково-виробничого інституту метрологічного забезпечення вимірювань геометричних, механічних і віброакустичних величин ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» - ще понад сорок спеціалістів у галузі стандартизації та метрології з 23-х провідних підприємств України.

З вступним словом перед учасниками виступив заступник генерального директора з метрології та наукової діяльності ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Юрій Володимирович Кузьменко.

Голова ТК 156 О.М. Самойленко відзвітував «Щодо результатів діяльності ТК 156 у 2017 році та основних завдань на 2018 рік», а його заступник С.В. Ціпоренко «Щодо розроблення нормативних документів для впровадження технічних регламентів у сфері діяльності ТК 156».

Далі слово мали члени ТК, голови та члени підкомітетів, котрі доповідали з наступних питань:

  • діяльність із розроблення стандартів у 2017 році;
  • особливості впровадження нових стандартів;
  • пропозиції із розроблення стандартів на 2018 рік;
  • обговорення проблемних моментів та шляхів їх вирішення, з пропозиціями щодо першочергових завдань із розроблення нормативних документів і джерел їх фінансування.

Безпосередньо перед закриттям засідання було проведено обговорення виступів та плану роботи ТК на майбутній рік.

 DSC7160n

 DSC7168n

 DSC7164n