ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» радий повідомити, що в стінах нашого центру, на постійній основі, діятиме виставка Музею ваг, проекту групи компаній «Мир весов».

Даний захід присвячений механічним вагам, котрі використовувались на теренах нашої країни від Епохи  вікінгів до Радянського періоду. Вашій увазі будуть представлені ваги та гирі з найрізноманітніших куточків світу.

Музей ваг – є першим в Україні музеєм вагової техніки, що колекціонує, досліджує та презентує механічні ваги різних часів. Його колекція налічує двісті дванадцять одиниць антикварних ваг та гирь, що є абсолютним рекордом у нашій країні. 6 листопада 2017 року цей факт було офіційно  підтверджено представниками Національного реєстру рекордів України.

Усі бажаючі доторкнутись до історії та на власні очі побачити середньовічні ваги ювелірів, безміни Османської імперії, терези козаків й багато інших ексклюзивних експонатів, запрошуються!

Виставка представлена на другому та третьому поверхах ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ», за адресою: м. Київ, вул. Метрологічна, 4. Прийом заявок проводиться тел./факс: (044)522-67-09