У Київській футзальній лізі, де бере участь команда ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» настає час пік – це завершальний етап фінальної серії Суперліги. Відбірковий етап наша команда завершила на 1 місці, набравши в своєму активі 21 очко.

Read more ...

4 березня 2018 року вже традиційно, четвертий рік поспіль, футбольна команда ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» здобула перемогу в Чемпіонаті Києва «КФЛ 2017/2018.Вища ліга».

Read more ...

22 травня 2016 року відбулася фінальна гра в рамках розіграшу Кубка Brands League 2015 - 2016, в якій команда Укрметртестстандарт зустрічалася з командою Спорт 1. Наша команда впевнено перемогла з рахунком 8:1 та завершила сезон 2015-2016 переконливою перемогою.

Вітаємо переможців з вдалою грою і бажаємо подальших спортивних досягнень! 
 
 
 
 
 

Команда «Укрметртестстандарт» також бере участь у Кубку АРБ, який виграла у минулому році. У цьому сезоні також стоїть завдання завоювати цей Кубок. 

У неділю 24.04.2016 р. відбувся півфінал з командою «Авіа-ліга», гра закінчилась з рахунком 7:0 на користь «Укрметртестстандарт». Тим самим команда «Укрметртестстандарт» вийшла до фіналу Кубка АРБ.
 

 

23 квітня 2016 року відбулася гра в SELECT CAP 2015-2016. У ¼ розіграшу найпрестижнішого трофея в м. Києва команда «Укрметртестстандарт» дійшла практично до півфіналу, обігравши ще одного фіналіста всеукраїнських змагань з мініфутболу під егідою Аматорської футзальної ліги, команду «PARTIZAN» з рахунком 3:1.

Таким чином, наша команда потрапила у 4-ку найсильніших команд м. Києва і змагатиметься 26.04.2016 р. з командою «Політехнік», тренером якої є колишній тренер Київського Інтеркоса і Збірної України Станіслав Гончаренко.
Бажаємо нашій команді виходу у фінал і завоювання Кубка.

www.futsalkiev.com.

16 – 17 квітня 2016р. відбулися ігри у 2-х Кубках м. Києва.

Команда ДП «Укрметртестстандарт» бере участь у Кубку АРБ і SELECT Кубок м. Києва 2015/2016.Команда виграла всі ігри. У Кубку АРБ наша команда обіграла команду «АЗБІ» з рахунком 8-2 і команду «Агромат» з рахунком 9-3, в якій зібрані гравці I – ї Ліги Чемпіонату України - brandsleague.com.ua.

В SELECT Кубок м. Києва 2015/2016 наша команда бере участь вперше.У цьому турнірі грають найтитулованіші команди м. Києва. Команда підприємства вирішила поборотися за перше місце. В 1/32 фіналу команда ДП «Укрметртестстандарт» грала з командою «Парі – Матч». Гра була дуже важкою і Укрметртестстандарт виграв з рахунком 3-2.

В 1/8 нас чекав Чемпіон I – ї Ліги команда «RED», яка минулого тижня грала у Всеукраїнській лізі аматорського футзалу в м. Одеса. Стала фіналістом чемпіонату м. Одеси і поступилася першим місцем МФК «Чорне море».

Протягом всієї гри команда ДП «Укрметртестстандарт» програвала. До кінця гри залишалося 17 секунд і на табло 4-4. Наші хлопці буквально «вирвали» перемогу за кілька секунд, обіграли такого сильного суперника і вийшли в ¼ фіналу SELECT Кубка – www.futsalkiev.com.

Бажаємо нашій команді і надалі показувати високі спортивні результати і виграти заявлені Кубки!